Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
A facebook-on bejelöltem egy ismerőst, aki valamiért törölte a jelölésem, és még a jelölési funkciót is kivette. Nem tudom miből gondolta, hogy ha töröl, akkor én újból jelölni fogom. Aztán ma arra lettem figyelmes, hogy ha az anyu profiljáról keresek rá, akkor ott van a jelölési funkció, de ha az én profilomról nézem, akkor továbbra sincs ott. Ez mit jelent? Csak engem tiltott volna? De nem is értem a mikéntjét, mert úgy sem jelölném be még egyszer, hiszen írtam is neki pár sort magázva, hogy elnézést.
2020. aug. 25. 14:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Még azt elfelejtettem írni, hogy mindkettőnknek vannak közös ismerősei vele,mármint anyunak és nekem is.
2020. aug. 25. 14:59
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tiltott le, mert láthatod, de amikor bejelölsz valakit, és ő elutasítja a jelölést, rákérdez a rendszer, hogy akarod e "tiltani" hogy továbbra is bejelölhessen. Gondolom erre rákattintott, azért nem tudod bejelölni.
2020. aug. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, viszont azt nem, hogy miért volt erre szüksége, hiszen gondolhatta, hogy még egyszer nem fogom bejelölni.
2020. aug. 25. 15:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán nem gondolta. Én is jártam már úgy, hogy bejelöltem valakit, aztán nem tudtam hogy ő utasította e el, vagy én vontam vissza.
2020. aug. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!