Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lyoness ki mit tud erről?...

Lyoness ki mit tud erről? Átverés vagy nem?

Figyelt kérdés
2008. nov. 27. 10:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
???
2008. nov. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Ez egy nemzetközi törzsvásárlói rendszer. Az üzletek kedvezményeket adnak, amelyet te nem kapsz azonnal vissza, hanem a cég szétoszt a törzsvásárolók között.
2008. nov. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Ez az átverés dolog mindig felmerül egy hálózatépítő üzletnél. Ezt itt lehet elolvasni kicsit részletesebben:

[link]

2009. júl. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Én most léptem be, bukni nem lehet rajta elvégre a tagság totál ingyenes max. egy fillért sem látsz soha ebből ,de hát ez eddig is így volt. Nem kell megvenni se semmit csak azt, amit amúgy is megvennél.
2009. aug. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Sógorom anyukája,heti 300ezret keres vele, 1 éve csinálja:)

Mi is kezdjük ezerrel...

Én sem hittem eddig benne, de mivel saját rokonomat látom, hogy él, meggyőzött..

2010. máj. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
66%

off: Javítsatok ki ha tévedek, de szerintem ez két dologra épít.


1: vásárlókra, akik pénzt akarnak látni a vásárlás után (természetes pénzéhség, azaz szabadságvágy)


2: eladókra, akik biztos forgalmat szeretnének


E kettőnek be is jön a számítása, mert megtalálják egymást, de kérdem én, miért csinálja ezt a lyoness? Talán profitért.. nem? akkor ott a 100forintért megvett kenyérből valahogy jól jár lyoness is, azaz valaki kevesebbet kap illetve ráfizet.. Nem?


Cégek jó marketing helyett lépnek be ide, vevők meg azért mert jól hangzik, hogy pénzt kapsz.


Én így tapasztalat nélkül mondom, hogy: légy inkább tudatos vásárló vagy ha céged van, fizess egy jó marketingest inkább.


Tényleg aki ezt nem így látja írja meg, ha meg igen, azt írja meg, én is kíváncsi vagyok több véleményre!

2010. szept. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
33%
A 88%-os 300 ezer forintot kereső egyértelműen Lyoness beépített ember aki minden oldalon elnyomja ezt a szöveget. Nem kell neki hinni...
2011. júl. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van Lyoness kártyám, de alig párszor használtam. Nagy tételeknél érdekes csak, de ha pl. 100 ezerért veszel valamit anak az 1%-a akkor is csak 1000 ft, nagy vagyon ebből nem jön össze gyorsan. A mindennapi vásárlásoknál meg csak azért nem fogok kb. 1000 ft-os tételért (kenyér, tej stb.) átmenni egy jóval messzebb lévő boltba, mert az Lyoness tag. Pozícióm sincs még messze vagyok tőle mint Makó Jeruzsálemtől. De buktató nincs benne, max. nem használod.
2011. júl. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Hát én bizony mindent lyoness-en keresztül veszek és már többször utaltak ki pénzt, vannak alattam is sokan és pozícióim is vannak. Sokáig tartott idáig jutni, de ezután kezd csak igazán bejönni nekem. Nem átverés, de aki elkezdi használni, ne legyen mohó. Ezt csak hosszú távon érdemes használni, nem leszel gazdag 2 hónap alatt. Nem vagyok beépített ember, csak belépett ember.
2012. nov. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Mindig Lyonessen keresztul vasarolok. Ez megeri nekem mert oenzvisszateritest kapok rovid ill. hosszu tavon megeri a cegnek mert o a sajat hatalmas hasznabol utal neked par szazalekot a mert TE oda mesz vasarolni es megeri a a Lyonessnek mert a vasarlasaid utan o is kap a cegtol ahonnan vasaroltal mert o 'kotott ossze titeket'. Ezen tul egy kornyezetvedelmi alapitvanynak ill csaladsegito alapitvanynak utal penzt a Lyoness. Ez mindenkinek megeri mint latod. En 2eve vagyok Lyoness tag es nehanyszor -a vasarlas utani visszaterites mellett- a ceg 3x135e forintot utalt meg. Ha szeretnel tobbet tudni irj egy privat uzenetet es elmondom szivesen a dolgot.:)
2013. okt. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!