Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Mondoconon szokás csak úgy...

A Mondoconon szokás csak úgy odamenni egy cosplayerhez képet csinálni?

Figyelt kérdés
Hát például meglátok valakit, akinek tök jó most pl a Bakugo cosplaye. Fura lenne hozzá csak így odamenni?

2020. aug. 28. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Teljesen normális. Oda mész hozzá, elmondod, hogy tetszik a cosplaye, és szeretnél vele fotót. Eddig még soha senki nem utasította vissza, akit megkérdeztünk. Csak legyél udvarias, az sosem árt.
2020. aug. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ezt így "szokták" :D

Csak ne akkor menj oda egy cp-shez, mikor éppen eszik/iszik/sminkel/parókát igazít, stb., mert az kellemetlen tud lenni. Van, akit zavar, hogyha beszélgetés közben megzavarják, engem pl. annyira nem, mivel általában mindig baráti társasággal lógok, ha halaszthatatlan a mondanivalóm, akkor megkérem azt, aki fotózni szeretne, hogy várjon egy pillanatot, amíg befejezem, aztán mehet is nyugodtan a kép. A legfurább az volt, mikor ültünk a pléden, beszélgettünk és ettünk, és megállt valami maszkos ember előttünk, felnéztünk, mit szeretne, ő lefotózott minket, bólintott, majd ment is tovább. Azt nem igazán tudtam hova tenni, hogy akkor miért nem kérdezte meg, hogy lefotózhat-e, és akkor felállunk neki szívesen, nem ülve, kajával a kezünkben kell lefotóznia minket :'D


Viszont szoktam olvasni conos csoportban olyan történeteket, hogy a cp-s nagyon bunkó volt a vele fotózkodókkal, szóval ha ilyen van, ne vedd magadra, azért többségében még talán normálisak a cosplayerek :)

2020. aug. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen illik megkérdezni.

Ha igent mond, akkor nyugodtan.

2020. aug. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!