Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ariana Grande mióta vegán?

Ariana Grande mióta vegán?

Figyelt kérdés
Hány éve vegán Ariana Grande?

2020. aug. 29. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Mikor vége lett a sorozatának, akkor szedett fel magára egy kis kilót. kb olyan 2013 körül.
2020. aug. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A Sam és Catben sem volt olyan vékony, mint amiután vegán lett

[link]


[link]

2020. aug. 30. 07:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól, hogy vegán lesz valaki, még nem garancia arra, hogy lefogy.

Főleg, ha krumplin és édességeken él. Rengeteg vegán étel van, ami nem egészséges.

Csak egészséges étrenddel lehet lefogyni, az pedig NEM függ össze azzal , hogy eszik-e az ember húst/állati eredetű dolgokat, vagy nem.

Lassan két évtizede vagyok vegetáriánus, mégis voltam túlsúlyos, de sikeresen megbirkóztam vele. Méghozzá azért, mert inzulinrezisztens vagyok, beteg az anyagcserém. Rengeteg étel van, amit a szervezetem nem képes, és SOHA nem lesz képes lebontani, ezért testzsír formájában raktározta el, mert genetikailag így van bekódolva, a családomból nem én vagyok az egyetlen.

Elméletileg 2013 óta vegán, de ha celebekről beszélünk, semmit nem lehet tudni biztosan, mennyire veszi komolyan.

2013-ban már vékony volt, - ergo, ez az átalakulás még azelőtt ment végbe rajta, mielőtt ezt beharangozta.

Ha annyira nagy vegán lenne, nem szürcsölné olyan buzgón a tojáshabos (igen!) Starbucksos kávéját.

2020. aug. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3 a csokiból is külön vegán kell, mert abban tej van


Attól, hogy ilyet készítettek a Starbucks-al még nem biztos, hogy ő maga issza ezeket

2020. aug. 30. 13:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdező: csokiról még csak nem is beszéltem 🤦🏻‍♀️. Nyilvánvaló, hogy a vegánok abból is vegánt esznek, de attól még ugyanúgy sz*rrá cukrozzák, ezért pont annyira hízlal, mint a sima.

Vannak olyan édességek, amikből nem kell külön vegán, mert konkrétan színtiszta szacharózból áll az egész, pl. nyalókák, cukorkák...stb. Továbbá a natúr, kenyér-szerű péksütemények legnagyobb százaléka is vegán.

2020. aug. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De egyébként még az Oreo keksz is vegán. Attól még nem lesz egészséges.
2020. aug. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ariana nemcsak vegán, hanem valami Japán diétát is követ/követett. Utánanézek a dolgoknak és szívesen leírom ide.
2021. márc. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!