Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ariana Grande miért nem...

Ariana Grande miért nem csináltatja meg a szemét?

Figyelt kérdés

[link]


Ha ennyire gázos a dolog, miért nem hord kontaktlencsét vagy szemüveget, vagy miért nem csináltatja meg lézeresen a szemét?


2020. aug. 28. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha őt annyira zavarna valószínűleg megcsinaltatta volna már. Nem tudhatott lehet pont a felvétel előtt tört el a szemüvege stb.
2020. aug. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:D sose hordja + ha van szemüvege lehet kontaktlencséje is van, nem hiszem el, hogy nem zavarja 😳 mert a felvételek alapján nagyon durván rövidlátó
2020. aug. 29. 00:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok benne hogy van kontaklencseje máskülönben mindig így hunyorogna és ha kontaklencseje van akkor szemüvegnek is lennie kell van is pár képe amin rajta van.


Pedig nem lehet azt mondani hogy nem lenne rá pénze. Lehet hogy azért nem mert a lézeres szemutett után egy ideig sötétben kell lenni és nem tudna addig fellépésrekre, koncertekre járni.

2020. aug. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, köszönöm mindenkinek a válaszát! ☺️❤️
2020. aug. 29. 09:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezen már én is gondolkodtam.

Gondolom van neki szemüvege, amit nem hord, meg kontaktlencséje, amit nem tud folyamatosan hordani szerintem.

Hogy miért nem műteti meg azt sem tudom, lehet egészségügyi oka van.

2020. aug. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elméletileg tényleg nagyon gyengén lát, ezért kontaktlencsét visel.

Ha nagyon extrém eset, akkor pedig műtéttel sem lehet 0 dioptriára korrigálni a látást, csak - 5-ig

2020. aug. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!