Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jelentkeztem egy állásra...

Jelentkeztem egy állásra illetve az egyik barátom is. Egy hét után őt felhívták ma reggel engem még nem. Én hamarabb voltam pár nappal állásinterjún mint ő. Lehet még esélyem?

Figyelt kérdés

2020. szept. 1. 13:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy hamarabb vagy állásinterjún, mint ő csak annyit jelent, hogy hamarabb került rád sor. Ha őt felhívták, hogy szívesen látnák és téged még nem. Van még egy heted simán, hogy hívjanak. Elképzelhető, hogy nem kellesz, de az is, hogy még nem tudják vagy nem hívtak fel.


Itt mi Gyakorikérdéseken nem tudunk mit csinálni. Ha Mészáros lennék se venném meg érted a céget, hogy felvegyelek szóval fölösleges kitenni a kérdést. Vársz vagy hívnak vagy nem.

2020. szept. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!