Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért buz*sztak le?

Miért buz*sztak le?

Figyelt kérdés
Csak feketébe öltöztem, és a hosszú pulcsi féle, vagy hogy mondjam, az volt rajtam, meg olyan gatya aminek a két oldalán van egy nagy zseb.. Ja meg egy lánc lógott ki a zsebemből.. Szerintetek is úgy öltözök?(amugy egy fiu mondta rám):(
2020. szept. 1. 16:09
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és Budapesten
2020. szept. 1. 16:12
 2/9 TR75 ***** válasza:
100%
Szerintem nem homoszexuális értelemben gondolta. Egyszerűen ellenszenves voltál neki. Van ilyen.
2020. szept. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát jó, de azért fájt😅
2020. szept. 1. 16:25
 4/9 A kérdező kommentje:

Ja és így néznek ki..


[link]


[link]


Mehetek ebbe továbbra is? Nem annyira "buz*s"?

2020. szept. 1. 16:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tesztelt az vagy-e és ha igen akkor bepróbálkozik. Különben inkább punkok vagy gótok öltöznek így. Nem mintha tudnám hogy a melegek hogy öltözködnek de szerintem színesen.
2020. szept. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mit jelent, hogy punkok vagy gótok?😅
2020. szept. 1. 16:35
 7/9 TR75 ***** válasza:

Szerintem ez nem b.zis, de hát ez csak az én véleményem.

Annak idején nekem is szóltak be az öltözködésem miatt, ez van.

2020. szept. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezek szubkultúrák. A cucc szerintem punkos. A láncok és a fekete meg inkább gót.
2020. szept. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem az oldalt zsebes gatyával van gond, hanem ha passzentosan ráfeszül a kis ropi lábaidra, na az tényleg...hmm gyanús. :) Ha olyan combjaid lennének, mint Arnold Swarzeneggernek, akkor valószínűleg senki sem szólna be. Amúgy meg le kell szarni.
2020. szept. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!