Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez igy rendben van? Mit...

Ez igy rendben van? Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Nagyon kulonos helyzetben vagyok,kivancsi vagyok a velemenyetekre. Egy maganbolcsiben dolgozom juni 1 ota,korabban mar dolgoztam ott, fonokasszonnyal nagyon jo a kapcsolatom ,barati. Helyzet a kovetkezo, amikor visszamentem dolgozni volt egy kolleganom + a fonokasszony igy volt 3 csoport 3X5 gyermekkel. Majd csokkent nagyot a letszam a ballago gyerekek miatt ,igy a kolleganomet elkuldte, es maradt (az ujakkal egyutt ) 2 csoport 2X5 gyerek, az egyik csoport az enyem a masik a fonokasszonnye. Nem is szeretne tobb csoportot. Na de itt jon a lenyeg, a fonokasszonyom egyedul neveli a kislanyat,aki egy nagyon elit suliba kezdett most szeptemberben. Reggel 8kor elindul vele a suliba ,en 9-fel 10ig tok egyedul vagyok a gyerekekkel, mind 2 ev alatti reggeliztetem oket,kozben beveszem az erkezoket, takaritok elpakolok utanuk majd a szobaban vagyunk. Delutan amikor uzsonnaznak a gyerekek szinten megy a kislanyert a suliba,szoval az is ram marad,uzsiztatas,takaritas elpakolas mosogatas ,pelenkazas,atoltoztetes,feloltoztetes,agyak elpakolasa stb, plusz ezek mellett kb 10percenkent kikell adnom egy gyereket mert jottek erte. En megertem es sajnalom a fonokasszonyt,mert senkije nincs de ugy erzem en ezt nem fogom hosszu tavon birni 😭 190ezer ft lenne a fizetesem de mivel egyszerusitettel vagyok igy kapok 250-et ... plusz nem fogok mostmar 4kor vegezni mert olyan gyerekek vannak akikert csak negyed5re tudnak jonni ,plusz ingazom vonattal reggel 5kor kelek este fel7re erek haza... virus miatt ez az egyetlen biztos munkahelyem, elotte etteremben dolgoztam... szeretem imadom a fonokasszonyt, o is engem,es beszeltunk errol mondta hogy nemtudja maskepp megoldani, ti mit tennetek?

2020. szept. 1. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Elvégezném, amiket leírtál, mert mint ahogy te is mondod-írod, a vírus miatt ez az egyetlen biztos helyed. Ha feladnád, biztos lenne a helyedre jelentkező, szóval fontold meg. Sajna ez van.


Nézd. Én dolgoztam bölcsiben, nem is magánban, és nagyon régen, DE nem ennyi gyerekre kellett vigyázni, hanem a többszörösére. Nekem az a tíz gyerek nem tűnik soknak.

2020. szept. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! :) Allamiban teljesen mas ... itt nem csoportszoba van hanem kulon helyisegek,mint egy labirintus... konyha a haz masik vegeben, furdoszoba is messze van a konyhatol pl ... ugy kell ezt elkepzelni hogy pl uzsinal felkelnek, kimegyek velul a konyhaba hogy uzsizzanak kb fele gyermek nem ul meg a szelen elmaszkal mosogatogepet elnyomkodja,osszekeni a falat a kezevel,van,amelyik meg menni sem tud... na amig ok uzsiznak en egy tavolabbi helyisegben pakolom az agyakat a raktarba addig 2 ordit aztan minden gyerek ordit majd 3 kb elindul utanam kozbe vegigfogdossak a falat,aztan a peluscserenel ugyanez,gyerekek szanaszet a hazban orditozva kozbe mosogassak el, pakoljak el utanuk , takaritsak ossze, mindent mi csinalunk nincs dajka vagy barmi mas... es minderre pl delutan van 30percem :/ es mivel kicsik osszekenik magukat oltoztetem is oket ... pl3 a konyhaba 3-at pelenkazok de kozbe csorog a telefon h ittvannak egy gyerekert,ot ki kell vinnem a kapuhoz kiadni ,anyuval beszelni... addig a tobbi gyerek szanaszet bent orditva... nem allapot ez :/
2020. szept. 1. 18:59
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire szétszórt a munkarend, akkor kellene még valaki (dajka, esetleg takarító), hacsak pár órában is, mert nem fogod sokáig így bírni. Vagy találsz (kialakítasz) valami rutinos megoldást, amivel kordában tudod tartani a dolgokat, vagy keresel más melót, ha tudsz. A főnökasszony az így csinálja, ahogy leírtad, ezen nem tudsz változtatni, gondolom, ő meg nem akar, tehát mindenképp neked kell megoldást találnod.
2020. szept. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem szeretne meg egy alkalmazottat fizetni mert tobb millio evente a kislanyanak az iskola.. :/ valamit kitalalok majd de nagyon picik ezek a gyerekek atlag 1,5 evesek de van koztuk tobb olyan is aki nemreg mult 1,es meg ujak is akikkel igy keptelenseg foglalkozni ... es csak vegiguvoltik nekem a delutant :/
2020. szept. 1. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!