Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a baja? Vagy ez normális?

Mi a baja? Vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Régebben kaptam egy sáfrányos zebrelevelet. Akkor voltak virágai, azóta elvirágzott és nem hozott egyet sem. (Ha jól emlékszem 1-2 éve kaptam) Leveleket hoz, viszont nemrég észrevettem, hogy elkezdett így "bekérgesedni" az alja, ahol kijön a földből (szakszavak a maxon), mintha kezdene elszáradni, pedig hetente kétszer szokott kapni vizet, ha nem felejtem el (ami sajnos ritka, de próbálok változtatni) akkor permetezni is szoktam, mármint vizet spriccelek rá spricnivel. Az új, kis hajtásai amik a földből jönnek ki azok nem, viszont amik az ágak alján kezdtek el hajtani azok igen. Mi a baja? Tudok vele valamit kezdeni? Vagy ez normális?

2020. szept. 1. 20:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Ill. Pár levelének a vége, vagy a széle is egy kicsit elkezdett száadni, amúgy szép, sötétzöld, alul lilás levelei vannak.
2020. szept. 1. 20:51
 2/4 A kérdező kommentje:
Most olvastam vissza a kérdést es nem teljesen egyértelmű: a permetezést szoktam elfelejteni, de me és tegnap is lespriccniztem. Néha-néha van, hogy nem kap vizet, akkor lekonyulnak a levelei és azonnal adok neki és visszatér normál állapotába.
2020. szept. 2. 21:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi.
2021. ápr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
XD
2021. ápr. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!