Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más is érzi úgy,hogy nem neki...

Más is érzi úgy,hogy nem neki való ez az élet?

Figyelt kérdés
Sokszor gondolkodom azon,hogy lehet jobb lenne inkább menni,sok minden nem adatik meg az embernek vagy nem úgy van ahogy szeretné és sok minden nem is tetszik.Tudom majd írják élni jó meg fantasztikus meg ilyesmi de sajna én ezt nem így látom.

2020. szept. 3. 15:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Felmész a badoo-ra és előveszed a vidámabbik éned! Beszélgetsz neked tetsző negyvenes átlag nőkkel és befűzöd őket. Nem nehéz. Elég sok közülük szintén szexhiányos. Nagyon jókat lehet velük szexelni.

Amúgy ha ennyire el vagy kenődve akkor jelentkezz emellé szociális munkára hajléktalan segítőnek vagy a menhelyre önkéntesnek! Ha szar az életed legalább segíts másokon!

2020. szept. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

11/


Na nekem ez sose ment,mindig azt látom kiírva,hogy kalandorok kíméljenek meg komoly kapcsolat jöhet csak szóba,stb.... Szóval azt sem tudom,hogy lehetne rávenni ilyenre őket sőt sokakra rá írtam már de válaszolni sokszor nem válaszolnak.Nekem is van szex hiányom de sajnos csak álmodozok mert nem megy ez a dolog a neten meg mindenhol mindenki szexel csomó videó fent meg minden,szívfájdító.

2020. szept. 7. 03:27
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
A depresszió tökéletes tünete. Bar nem tudom te melyik szakaszában vagy. En bipolaris vagyok, voltam már a pokolban is. Kezdjük ott, hogy en már eleve az emberiség 80 százaléka helyében nem akarnék élni. Az en helyzetem olyan, hogy lehetne nagyon jo minden, ha nem egy halmozottan mentális beteg lánya lennék. En mar eleve azt hibának érzem, hogy itt vagyok. De ennek ellenére nehéz az öngyilkosság.
2020. szept. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Az hogy kalandorok kíméljenek az csak annyit jelent h ne vedd őket félvállról! Attól még nem biztos hogy összeilletek! Amúgy meg a 40 feletti nők tudják mit akarnak és h mi a reális elvárás. De mint mondtam nem felszedni kell őket hanem csak beszélgetni velük. Amelyik olyan annál úgyis elő fog jönni a szex. Lehet h előbb csak arról beszélgettek h milyen szép a szeme, meg h jóképű vagy, stb. Sosem direktben kell az ilyent. Pár óra után van hogy ott tartotok h mit tennétek egymással...
2020. szept. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

13/


Kitöltött teszt a lapján a leg súlyosabb alatt egyel,kivülről nem mindig látszik rajatam de érzem a szarságot. Vannak néha néha pozitív fellángolásaim de nem tudom megtartani.

2020. szept. 11. 08:43
 16/20 A kérdező kommentje:

14/


Ez tök jó de sokszor hiába írok olyan ritkán válaszolnak,vagy nem is válaszolnak.

2020. szept. 11. 08:44
 17/20 anonim ***** válasza:

Igen, ez így van. Regisztrálj egy női fiókot is és tegyél fel jól kinéző csajról profilképet! Meglátod mennyi $eggfa$z fog rád írni, bunkóbnál is bunkóbb és primitív stílusban. Aztán amikor egy nő megmondja hogy nem jön be neki a pasi akkor meg fenyegetőznek és mocskolódnak. Ilyen mezőnyben a bemutatkozó soraiddal már eleve el kell különülnöd ettől a csőcseléktől...

Rám sokszor a csaj ír rám. Igaz nem szép csajok bár akadt 1-2% aki szép és jó nő is volt. Bejelölöd és ha vissza szivecskéz akkor sanszosabb h válaszolni is fog. Ne rögtön az A+ kategóriás csajokkal kezdj mert azoknál hatalmas a konkurencia. Amúgy vannak kívül álomszép de belül maradi, gátlásos és prűd csajok is akik sok csávó lepattintanak mert férfiként viselkednek és az nekik túl durva... Nekik a töketlen kis romantikus unalmas fajta kell... Nagy a szórás. De simán lehet csajt találni.

2020. szept. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

17/


Egyedi üzenetet ha írok arra sincs reagálás gondolom akkor elvész a sok szarban. Mondjuk a te nézőpontod is relative mert maradi,prűd csajok meg férfiként viselkedés kérdés te mit tartasz férfiként viselkedésnek mert nekem nagyon a szexualitás jön át az írásból és most akkor kérdés csak ilyen lehet egy férfi? Mert szerintem nem,a férfi férfi bármilyen is. Az meg,hogy valaki maradi vagy prűdebb sem feltétlenül baj csak nézőpont kérdése kinek baj vagy kinek nem.

2020. szept. 12. 15:16
 19/20 A kérdező kommentje:

17/


Ja és attól hogy valaki romantikus még nem egyenlő az unalmas és töketlen jelzőkkel.

2020. szept. 12. 15:17
 20/20 anonim ***** válasza:
51%
A férfi a nőket szexuális értelemben is nézi. Ezt sok nő támadásnak veszi pedig ez természetes dolog. A szexualitás a felnőtt élet része. A prűd csajok még az erre való utalást se tolerálják. Ők steril romantikát és olyan dolgokat akarnak ami szexmentes. Mármint ismerkedésnél. Ez pedig töketlenséget igényel vagy színlelést mert bármi is a téma, az esetleges szexualitást bármilyen mértékben is súroló részt ki kell nagy ívben kerülnöd. Így értem ezeket a fajta nőket.
2020. szept. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!