Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tegnap kb 8 vagy 7 óra körül...

Tegnap kb 8 vagy 7 óra körül amikor húztam ki a konnektorból a laptoptöltőt akkor merázott a kis villája, de azonnal eldobtam. 20V a laptopt töltője. Orvoshoz nem mentem vele, lehet utólag problémám belőle? Ma enyhén ingadozik a pulzusom.

Figyelt kérdés
(hozzáteszem hogy pánikbeteg vagyok szóval amiatt is lehet magasabb a pulzusom)

2020. szept. 5. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Elvileg egy kondenzátor sült ki benne teljesen veszélytelenül. Szerinted engednének forgalmazni olyan cuccot, ami veszélyes? Ne parázd magad túl, semmi bajod nem lett és egyébként sincs semmi bajod.
2020. szept. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jogos. Az áramerősséget meg nem tudja magával vinni a töltő igaz? Mert tényleg rögtön a kihúzás után volt. Bár ha a 240 csesz meg akkor sokkal jobban éreztem volna igaz? Mert még zsibbadni se zsibbadt a kezem utána meg nincs semmi sérülésem.
2020. szept. 5. 20:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha 5 perc alatt nem történt bajod, utána már nem lesz.
2020. szept. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Érdeklődnék, azon célból, hogy ez mással ne forduljon elő, ez hogy sikerült? Mondjuk egyik kezedet ráhelyezted a dugóra, majd egy helyben tartva a másik kezeddel kihúztad a dugót az aljzatból, és áthúztad az egyik kezed tenyerén?


Ha kihúzott állapotban értél hozzá, akkor az átlag bolygólakóra veszélytelen töltésmennyiség csípett meg. De ha netán régi típusú védőérintkező nélküli alzatból húztad ki a végig fém tüskét, és nem az ujjad, hanem valami vékonyabb fém lógott be a tüskékhez, akkor az akár a hálózat is lehetett.


Ez az 5 perces tanács, hálózati áramütés eshetősége kapcsán, ez egy oltári nagy ostobaság.

2020. szept. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kihúzott állapotban ért hozzá az ujjam. Szerintem nem egyenesen húztam ki hanem srégen és így érhetett hozzá a mutato ujjamhoz. De nem éreztem semmi kulönöset egy csípésen kívűl. [link] ilyesmi a hosszabíto.
2020. szept. 6. 13:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!