Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet nyomtatott nagybetűvel...

Lehet nyomtatott nagybetűvel írni a felvételiben?

Figyelt kérdés
A továbbtanulás ütötte fel a fejem, viszont sokszor megemlítették már, hogy a felvételiben a nyomtatott nagybetűvel való kézírást nem fogadják el. Sajnos az a baj, hogy teljesen a kezemhez nőtt ez a fajta kézírás az évek során és már alig emlékszem a folyóírás fő mozzanataira. Nemrég elkezdtem belevágni a folyóírásba, de nem megy, mert a kezem kényszert érez arra, hogy betűnként vegyem el a kezem a laptól és kezdjem meg az új betűt, így meg nem tudom összekötni őket, ráadásúl elképesztő mennyiségű időt vesz igénybe akár egy szó leírása is, ráadásúl a végeredmény úgy néz ki, mint a mocsárba ázott zokni. Mit javasolnátok? Ha a felvételin nektek/nálatok nem fogadták el a nyomtatott nagybetűs írást akkor mit csináltatok? Esetleg próbáljam meg többet gyakorolni a folyóírást?

2020. szept. 6. 13:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Kb. Így nézne ki. [link]
2020. szept. 6. 13:21
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg nyomtatott kisbetű? Én nem mondanám, hogy folyóírással írok, hanem valahogy így: [link]

Eddig sehol nem panaszolták be

2020. szept. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a csupa nagybetűt nem fogadnák el egyébként (2. voltam)
2020. szept. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, én is jól tudom, ezért szeretnék váltani! Viszont köszönöm a gyors válaszod, sokat segítessz!
2020. szept. 6. 13:29
 5/5 anonim válasza:
szia! többek között azért sem lenne okés, mert a kis-/nagy kezdő betűt nem tudod „szabályosan” érzékeltetni... amit előző mondott, nagyon jó, a barátnőm is úgy ír, mindig megdicsérik, hogy gyöngybetű, de pl. érettségin nagy eséllyel beleköthetnek ebbe is, mert nem kapcsolja a betűit...
2020. szept. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!