Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan takaríthatom a laminált...

Hogyan takaríthatom a laminált padlót?

Figyelt kérdés

Most lettünk készen a lakásfelújítással, a hálószobákba laminált padló lett lerakva, de nem tudom hogyan lehetne tisztán tartani. Két megoldás jut eszembe, az egyik a partvis, a másik pedig az éppen nedves felmosó. A partvis sajnos nem olyan hatásos, mint gondoltam, viszont nem szeretném az enyhén nedves felmosóval sem végigtörölni a padlót, mert félek, hogy felhólyagosodik a padló.


Ha annyi vizet használok, ami 4-5 perc alatt felszárad, az még belefér, vagy ott már ki van téve a hólyagosodás veszélyének? Hideg vagy meleg vízzel érdemes áttörölni?


Van esetleg valami más megoldás rá?


Köszönöm a válaszokat!



2020. szept. 7. 22:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha kevés vizet használsz, akkor nem lesz hólyagos.

Azt pedig, hogy milyen hőmérsékletű vízzel érdemes felmosni...nem tudom. Már nem emlékszem, hogy milyen vízzel mostam fel anno.

2020. szept. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!