Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jó ötlet október végén szülina...

Jó ötlet október végén szülinapi bulit szervezni vírus idején?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm szülinapi bulit szervez a párjának október végére. Sokmindenkit meg akar hívni az ország minden tájáról. Zárthelyen lennénk stb.

Megemlítettem neki, hogy nem biztos hogy jó ötlet ez, mert vannak veszélyeztetett emberek a családban. Szerinte csak generálva van az egész és nem úgy van, ahogy elmondják a médiában.

Persze valamilyen szinten igaza van, de mivan ha mégis bedurvul a helyzet? Nem szabad félni sem, meg rástresszelni de én nem szeretek az árral szemben úszni, ha egyszer ki is kerülhetem. Boltba meg ilyesmi helyekre muszáj menni nyilván, de ezt most nem tudom hogy kezeljem...

Tudom, hogy most nincs karantén, de nem tudom mennyire jó ötlet ez.

Szerintetek?

25/N



2020. szept. 8. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, egyenlőre még nem tudni, mennyire lesz durva a helyzet októberben.

Igaz, nincs kifejezetten karantén, de például hétfőtől az idős otthonokban újra látogatási tilalom lesz. Nem lehet tudni előre, ez mennyire húzódik el.

Ha téged zavar ez az egész szituáció, akkor kihagyhatod a szülinapi bulit, és minden jót kívánva távol maradsz.

Mindenkinek magának kell eldöntenie: vállal-e kockázatot, vagy sem?

2020. szept. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ciki lenne kihagynom, és mondanom utána a páromnak hogy 2 hétig maradj otthon.. De ezt ő nem szeretné bevállalni. Nem is értem, hogy miért akarnak engem is, gyerekem is belesodorni. Édesanyám beteg és nekem azért ez nagyon rizikóa
2020. szept. 8. 22:11
 3/5 A kérdező kommentje:
Páromnak muszáj ottlennie, hiszen a testvére. Én kihagyhatnám, de aztán nem szeretnék 2 hétig vele találkozni. Ebbe meg nem akar belemenni a férjem... De érdekes, mert őt amúgy nem érdekli, hogy beteg anyukám. Jó nagy buli legyen, az a lényeg...
2020. szept. 8. 22:17
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mérlegelnetek kellene, hogy megéri-e, ha mégis lenne ott, aki vírushordozó.

Értem én, hogy hiányzik a buli, és sokunknak már tele a puttonya az összes pandémiás katyvasszal, de óvatosnak lenni sosem árt, főleg egy beteg, idős személlyel a háttérben.

2020. szept. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem jo otlet
2020. szept. 9. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!