Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg neki? Story...

Hogy mondjam meg neki? Story lentebb.

Figyelt kérdés
Szóval a lényeg az annyi hogy az egyik osztálytársam bejelölt facebookon, és nézegettem a képeit meg minden erre megláttam egy 3 éves képet rólam, ami egy közös képünk. Baromira gázul nézek ki rajta és nem engedtem meg neki hogy kirakja ráadásul nyilvánosra így bárki láthatja. Tudni kell erről az osztálytársamról hogy nagyon makacs sokszor volt már ez hogy pl instára rakott ki nagyon gáz képeket és nem csak rólam és már máskor is megkértem hogy szedje le ezeket és nagyon hisztizett és nagy nehezen leszedte és most ezt a képet is lekéne szednie mert borzalmasan gáz kép de nem akarok megint vitázni meg hasonlók de annyira zavar hogy fent van nyilvánosba...mit csináljak, ti mit tennétek a helyembe??
2020. szept. 10. 19:03
 1/1 anonim ***** válasza:
jelentsd facebooknak,hogy te szerepelsz a képen és úgy van kint,hogy nem szeretnéd... hátha leszedik,ha meg nem akkor nincs más kérde meg az illetőt szedje le!!
2020. szept. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!