Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy szükségem lenne egy pszichológusra?

Figyelt kérdés
Az szüleim elváltak nagyon nehezem tudom még most is feldolgozni pedig már több mint fél éve történt nagyon gyorsan történt ez az egész nem tudom kivel beszélhetném meg ezt, az egész évem egy nagy szar nem tudom hogy mit kezdjek magammal nem ismerem saját magam kurvára elcseszett vagyok, és nem egyezer fordult elő az is hogy öngyilkos legyek és elképzeltem hogy meghalok, még csak alapsulis vagyok és szerintem nem kellene ennyi szart átélnem + még az is hogy úgy nőttem fel hogy szüleim megállás nélkül veszekednek, ennek “köszönhetően” nagyon gyorsan felkapom a vizet és ezután haragszanak rám és csak azt tudják mondani h mennyire nem tudok normális lenni. Esténként nagyon szomorú vagyok és egyedül érzem magam de ha közösségbe vagyok mosolygok és vidámnak tettetem magam.Sokszor vettem be gyószert alkohollal de semmi hatása nem volt. :/

2020. szept. 3. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

Értelmes volt, de nem veszed a lapot!!! Pedig kellene, mert extra nagy meglepetésben lesz részed, ha nem vagy résen!


Neked inkább pszichiáter kellene! (és ezt nem sértésből írom)

2020. szept. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak mondd meg nekik. Semmi különös. Odamész, hogy apa, anya segítségre van szükségem. És elmondod amit érzel, amit ide ís írtál. Én ezzel kezdeném. Mennyire vesznek komolyan? Esetleg ha van az iskolában egy tanár aki kedves, és akiben megbízol szólj neki is. Ha ő is szól a szüleidnek biztosan jobban elgondolkodnak. Nagyon fontos, hogy te tudod neked mi a nehéz és mi az ami már sok, és ha ezzel te nem bírsz megbírkózni akkor segítség kell. Te most ilyen helyzetben vagy. Ezt a szüleidnek is elmondhatod. Szóval én ezt tenném. Ha nincs más megoldás hívj fel egy segélyvonalat. Ők biztosan tudnak segíteni. És a szüleidnek is elmagyarázzák, de én először csak megmondanám, ahogyan az előbb írtam.
2020. szept. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mondd el nekik szavakkal! Ha nem fogják fel költözz öreganyádékhoz! Ott szeretni fognak.

Amúgy hány éves vagy? Fiú vagy lány?

2020. szept. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!