Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 9. -Es gimnazista vagyok. Meg...

9. -Es gimnazista vagyok. Meg golyanapon beleestem abba a fiuba aki napmint nap megcsokol. Nem kerdezte meg, hogy jarunk-e, de mar mondta, hogy szeret. Van egy olyan erzesem, hogy meg mindig szereti a volt baratnojet. Mit tegyek?!

Figyelt kérdés
A multkor amikor setaltunk le az allomasra, akkor elkezdett enekelni egy Tankcsapda szamot.. es egyszer csak abba hagyta es bekonnyezett. Tudtam, hogy a volt baratnojere gondol, mert o szereti a tcs-d. (Utana neztem facebookon). Nem szoltam semmit se, inkabb setaltam csendben tovabb. Ez utan megkert , hogy uljek az olebe, es meg mondta is, hogy nagyon szep.vagyok, meg mondta, hogy szeret, raadasul meg karacsonyi ajandekot is kaptam tole. Azt mondja szeret. El is hiszem meg nem is.. Mit tegyek??????!!

2014. dec. 20. 18:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
tisztázdd vele kettőtök kapcsolatát
2014. dec. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak kihasznál. Kár hogy beleszerettèl. Mèrt gondol mondig a volt barátnőjère? Ez nem fair. Èbresztő.
2014. dec. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mert szerette a volt baratnojet es a lany is szerette, de szakitott vele, mert nem akart az anyjanak hazudozni. Azt mondta nekem, hogy en vagyok az elso akinek a volt baratnoje ota mondta, hogy szeret. Meg még nyaron rairt a leendo osztalytarsaimra, /29az oszt.letszam es 3fiu van/ hogy hogy vannak..ez eddig oke, de aztan elkezdett veluk flortolgetni. Es .. es most ossze vagyok zavarodva. Nagyon szeretem. Ha meg felhozom a kettonk kapcsolatat akkor meg furan viselkedik.. nem szeretnem elvesziteni!!!
2014. dec. 21. 08:38
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
miért ragaszkodsz egy darab szarhoz, aki csak kihasznál és akinél csak felejtős lyuk vagy? Kit érdekel mit mond, ha a viselkedése elárul mindent? Ldgyen már ennyi önbecsülésed és tartásod!
2014. dec. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jol tudom, hogy mind igazat mondtok. De nem tudok kiszeretni belole! Tudom mekkorat fogok csattanni majd .. akarom, hogy legyen tartasom.. de nem megy. Elvesziteni sem akarom.. de ha igy haladunk akkor elfogom.. ugye?!
2014. dec. 22. 10:45
 6/11 anonim ***** válasza:

igen egyértelmű.

ha kételyed támad, olvasdd vissza az itteni válaszokat.

Én több szót nem fecsérlek rád.

2014. dec. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Rendben
2014. dec. 22. 13:18
 8/11 A kérdező kommentje:

Mindent megbeszeltem a fiuval!! Valasztas ele allitottam. Adtam neki gondolkodasi idot, es engem valasztott. Megbeszeltuk, hogy ha meg egy ilyen lesz, akarmennyire is szeretem, dobom. Ugy hogy nyugalom van . :)

Nagyon boldog karacsonyt mindenkinek aki kommentelt, es koszonok mimdent!!! :)

2014. dec. 25. 13:43
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó hír, azért tartsd rajta a szemed! ;)

Neked is Boldog Karácsonyt!

2014. dec. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Rajta tartom! :)

Koszonom szepen! :)

2014. dec. 28. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!