Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meseltek ciki munkahelyi...

Meseltek ciki munkahelyi és/vagy sulis sztorikat?

Figyelt kérdés
Barmi johet, kort es nemet is irjatok! :)

2020. szept. 11. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Szia!

Összegyűjtök párat


16/L

2020. szept. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia, oke 🙂
2020. szept. 12. 11:57
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk inkább viccesek történtek mint cikik,velem cikik nem is nagyon viszont mással igen.


Velem tavaly történt egy olyan hogy lázas voltam ezért otthon maradtam ,de persze azért az x faktort néztem és pont akkor volt az hogy Manuel kiesett,ezért úgy gondoltom írok a képe alá mert szerintem kicsit igazságtalan volt

Másnap mentem suliba és azok a kérdések vártak hogy én szerelmes vagyok e a Manuelbe,Tetszik e nekem

És mindig mondom nekik hogy senkibe de nem hisznek nekem,pedig senkibe nem vagyok

2020. szept. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

Az osztály bolondjával történt egyszer egy olyan hogy a hittan könyvünkben képregény volt és ő olvasta Jézust,aztán volt egy olyan sor hogy "legelstesd bárányaimat" vagy valami ilyesmi ő meg azt olvasta hogy "legeltesd ruháimat"

Meg azt olvasta egyszer a sár helyett hogy a fecske sárgabarackból készíti a fészkét :D XD


Meg nekem voltak ilyen elcsúszós "élményeim"

Egyszer pl. Télen jöttem haza a busszal,rajtam a nehéz táska meg a tornacucc,a buszmgállóba siettünk egyszer csak a jégen elcsusztam,minden táska leesett rólam

Igy visszaemlékezve vicces volt :D

Most több nem jut eszembe

2020. szept. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
15%
nem
2020. szept. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!