Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 3 éve melozom a cégemnél, nem...

Ilcsi750 kérdése:

3 éve melozom a cégemnél, nem tudom van e mod arra hogy kérjek temetésre segítséget? Vagy ez naon ciki?

Figyelt kérdés

2013. júl. 3. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Vannak cégek ahol lehet kamatmentesen kölcsönt kérni a cégtől.

Szerintem ez cég és főnök függő!

Ha temetésre kell menned akkor a halotti bizonyítvány bemutatásával jár valamennyi szabadnap ha jól tudom!

Részvétem!

2013. júl. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Inkább az a nagyon ciki hogy a kultúránkban úgy temetjük el a halottainkat hogy a veszteség fájdalma mellé sok család anyagilag is belerokkanjon..


Remélem fogsz kapni kölcsönt a cégtől.. Vagy ha minden kötél szakad akkor marad a provident stb.

2013. júl. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,már a temetés háromnegyed részét befizettem.A hugom még jön a maradékkal,s akkor van gáz ha mégsem ad bele...ezért kérdeztem a céges lehetőséget.


Nagyon fukarok a főnökök,ugy hogy nem biztos hogy meg merem kérdezni...Eddig nem ajánlották,fel,inkább kerülnek...

2013. júl. 4. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!