Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Hogyan tudnék...

Mit tehetnék? Hogyan tudnék erre minél gyorsabban megoldást találni?

Figyelt kérdés
Németországban éltem, és sajnos sikerült egy rossz kapcsolatba keverednem.Együtt éltem a volt barátommal és fizikailag is bántott engem,és rendőrségi ügy is lett belőle. Hazajöttem, és természetesen minden kapcsolatot megszakítottam vele, tiltottam mindenhonnan de folyamatosan zaklat engem, és a családomat is.(egyébként nem is ismeri őket, de nem volt nehéz facebookon rájuk találnia) Figyelmeztettem rá, hogy ha nem hagyja abba akkor fel fogom jelenteni, ami tovább rosszabbítana a jelenlegi helyzetén ugye.Számtalan fake profilról írogat üzeneteket nekem , a legjobb barátnőmnek, a kishúgomnak aki még csak 14.. és még az anyámnak is.Olyan jellegűeket, hogy szia hogy vagy, meg folyamatosan bejelölgeti őket mindenféle profillal.Soha nem reagálunk és mindig tiltjuk az adott profilt de legközelebb másikról irogat, sőt szerintem több mobilkártyát is képes volt erre a célra vásárolni. A kishúgom már fél, de nem tud itthon senki arról, hogy ezt miattam kell elviselniük.Őszintén szólva már nagyon félek, mert lehetséges, hogy vannak itt is barátai és bántani akar engem vagy valamelyik hozzátartozómat ,akár valahogyan ki is nyomozza, hogy hol lakom, lenyomoz bármimet. Kitudja mire képes egy megszállott őrült...de fogalmam sincsen,hogy mit tudnék innen tenni. Szerintem őt semmi sem rettentené meg. Mire nagy nehezen talán egy távoltartást ki tudnék csiholni valahonnan, addigra már valószínűleg túl késő lenne, és gondolom nem is vennének ezzel komolyan, amig nem tudom bizonyítani, hogy követ engem, vagy nem fenyeget meg halálosan...Nagyon nagyon félek is nagyon megterhel ez érzelmileg és pontosan tudom hogy az a célja, hogy megfélemlítsen és hogy foglalkozzak vele, de így nem tudok élni. Nem tudom teljes mértékben ezt ignorálni, főleg hogy úgy érzem miattam a szeretteim is veszélyben vannak, mert kitudja, lehet hogy ennyiben kimerül az egész, és talán majd abbahagyja, de mi van ha nem, a rendőrség pedig nem hiszem hogy segítene ameddig nem történik valami baj..

#párkapcsolat #interneteszaklatás
2020. szept. 12. 18:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Na téged kéne kitenni példának minden gimnáziumba, ahol a lányok mindig a rosszfiúkra nyomulnak.

Amúgy meg keresel egy ügyvédet, és ő fogja tudni megmondni, milyen lehetőségeid vannak.

Igen, az ügyvéd pénzbe kerül.

2020. szept. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hat kepzeldel en nem vagyok "minden lany", es nem nyomulok "rosszfiukra", ugyhogy ez elegge mellement.
2020. szept. 12. 20:14
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Látom, a szövegértés nem az erősséged.
2020. szept. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nem kerdezte senki sem a velemenyed, ha segiteni nem tudsz :) Eld ki a komplexusaidat ezzel a rosszfius sztereotipiaddal masutt!
2020. szept. 12. 22:33
 5/12 anonim ***** válasza:
Tehát a volt pasid maga a megtestesült jóság. Akkor mi a gond? :D
2020. szept. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Jólvan, gratulálok! Jelesre vizsgáztál empátiából. Taps taps..Kíváncsi lennék te hogyan éreznél hogyha veled történne ez, ja nem, mert te nem tudsz ilyenbe belegondolni.

Valami nagyon nem stimmel a fejedben, ez már az első kommentedből is kiderült. Szerintem ne ronts a helyzeten, mert csak magad égeted, de így név nélkül ugye megy az? :D

Ebből látszik hogy egy komplexusokkal teli otthon unatkozó szerencsétlen vagy akinek csak az okoz örömet, hogy itt trollkodik és nem kell senkinek, mert a fejébe vette, hogy a lányoknak a "rossz fiúk" kellenek, és nyílván ő maga a "megtestesült jóság" és becsületesség, na meg az empátia mintapéldája.

Külön gratuláció, hogy jól megfogtad a kérdésem lényegét..Igen valóban, akinek van egy nagyon rossz kapcsolata az önmaga akarta és kereste ezt,és az természetesen hogy a minden lány a "rossz fiúkra van rákattanva" mert ki is ne szeretné fájdalmat okozni magának.Taps Taps!!

2020. szept. 13. 18:20
 7/12 anonim ***** válasza:
Jaja, nyilván nálam nem stimmel valami, és te vagy a normális, aki szerint a volt pasija a telefonjának villogtatásával fenyegeti a 14 éves húgát. Menj már. Alufólia csákót feltetted már?
2020. szept. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Jézus isten.Senki nem írt ilyet hogy a telefon villogtatással fenyegeti a húgomat. Te beteg vagy, hogy ezt feltételezed vagy szándékosan egy bunkó. Képzeld elmondom, hogy a húgomat és engem is konkrét üzenetekkel fenyeget. Gratulálok ha nem sikerül felfogni, hogy ez milyen.Mondjuk próbálhatja kideríteni, hogy hol vagyok, vagy próbálhat kutakodni a dolgaimban képzeld el. Nem hiszem, hogy normális ha egy telefon fel-fel villan, minden értesítés nélkül, lezárt állapotban, igen. Ezért is elmebeteg vagyok :D lehet egy jele annak, hogy valaki járkál a telefonomban.Képzeld ezt neten olvastam,de nyilván mindenkit be kéne záratni csak téged nem.

Ha folyamatosan zaklat valaki és fenyeget, igen képzeld, hogy felmerül ilyen az emberben. De tudom egy ilyennek mint te hiába magyarázom.

2020. szept. 13. 18:54
 9/12 anonim ***** válasza:

"Képzeld ezt neten olvastam"

Elnézésedet kérem, ez mindent megmagyaráz. Nincs is több kérdésem.

2020. szept. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem latod hogy mennyire szanalmas vagy?😃😃😃 Meg mindig nem birsz leallni a hulyesegeddel? Latszik hogy mar nem tudsz mit mondani, de azert meg erolteted hogy csak azert is odakommentelj valamit.Ennyire raizgultal a kerdesemre, hogy minden fel oraban valaszolsz? Elegge szanalmas..Menj ki inkabb a szabadba amig lehet nehogy te is ugy megkattanj "mint en"😁😁😁
2020. szept. 14. 10:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!