Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Komolyan befingott?

Komolyan befingott?

Figyelt kérdés
Az elobb voltam ruhat vasarolni, vartam a probafulkek elott mert foglalt volt az osszes, az egyikbol kijott egy barnahaju, szep csaj egy farmerral a kezeben amit probalt gondolom, gyorsan mentem be a helyere es gyerekek olyan fingszag csapott meg a fulkebe erkezve hogy az brutalis. Korul is neztem hogy nem e rohad itt valami de azzan mivel mult a szag, kizartam azt az opciot.

2020. szept. 13. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Hmmm lehet h ő fingott be de lehet h más. Legalább vkinek egészségesek a belei 😂
2020. szept. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
65%
Én azért utánamentem volna, és vetettem volna egy-két elismerő pillantást a fülkébe fingós popsijára. Lehet azt próbálta ki, hogy mennyire könnyen tud fingani az új farmerben, ez is lehet egy szempont, mielőtt megveszi. Én azt mondom, respect a lánynak! 😍😂
2020. szept. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
En nem hittem el hogy egy szep csaj ilyet tud bedurrantani de hat megis...:))
2020. szept. 13. 14:01
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy valaki esztétikailag hogy néz ki, nem befolyásolja az elfogyasztott ételek gáztermelődését, és annak a szagát. A kettőnek semmi köze egymáshoz.

Megfordítva is mondhatnánk, hogy nem hinnénk, hogy egy igazán jóképű pasi, képes büdös bélgázt eregetni, pedig de.

Senki végterméke nem virágillatú, vagy csillámpónisan szivárványszínű.

2020. szept. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Ez szép kis èlmèny lehetett 😀 kíváncsi vagyok a szagra hogy én mit mondanèk rá mert amúgy én pukifètises vagyok és a legtöbb pukiszag bejön bár attól is függ hogy ki fingja azt😂😂😂
2020. nov. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%
A legjobb amikor a wc-be tolja a csaj jó kis recsegésekkel, durrogásokkal 🙂
2021. júl. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!