Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kell szerelmi kötést...

Hogy kell szerelmi kötést csinálni? Tényleg működik v csak kamu?

Figyelt kérdés
Akinek van tapasztalata,örülnék ha megosztaná!
2010. aug. 6. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
84%

Működik. 8 éve vagyunk együtt, se vele, se nélküle kapcsolat. Voltam jósnőnél is, nem hatott. De a házi módszerem az nagyon! (Plussz megtanultam a jósnőtől és kiegészítettem) Szerintem nagyobb és erősebb, ha magunk csináljuk. Mindig mi tudjuk, hogy mit akarunk. Jósnőknek nincsen nagyobb hatalma. Erős hit kérdése az egész. Persze meg lehet magyarázni, hogy az én viselkedésem változott meg. Próbaképp kipróbáltam egy vadidegen személyen, és három évig üldözött. Ezért gondolom, hogy működHET. És még mindig kicsit kétkedő vagyok. Kétkedni szabad, de amikor csinálod a kötést, akkor vedd komolyan. Úgy is működik, ha arra a kicsi időre, nincs veszteni valóm vele alapon teszed. Kipróbálod. Oldás is működik. DEEEEEEEEEE!

Minden amit adsz, azt kapsz! Ha nem is szereted, de üldöz, nem viszonzod, akkor mindketten szenvedtek. Külön kell párkapcsolatit és külön szerelmit kötni és egy megerősítőt-egyesítőt. (3x10 perces mizéria)

Személyes módszeremet valamiért féltem leírni...

Amúgy fiu vagyok, nincs rámírva, hogy ilyeneket művelek. Jóképú vagyok, nincs semmi kishitűség. Az a gondom, hogy aki nekem bejön ő nem jön be, vagy fordítva. Ha részemről van vonzalom, szerelem, ő részéről szimpátia, szeretet, szabad...nos akkor képes vagyok megtenni. Valamiért komoly dolgok működnek. Ha komolyan csinálod, valahogy működik, nem értem hogyan. És nem is hangoztatom, ez az én titkom. Elárulok egy titkot! Nincsen szerelem. Én voltam szerelmes, ha átérzed egyszer, akkor azt bármikor bárkire rá tudod vetíteni. Szerelem az, amikor mosolyogsz csak úgy magadban, amikor rá gondolsz, azt gondolod hibátlan. Örök szerelem az az, amikor ezt újra át tudod élni. És akár a hibáiba is bele tudsz szeretni. Kicsit bonyolult. A mostani kapcsolattal az a gond, hogy 20 évvel idősebb, így mások az életcélok, 18 éves koromban. Nyugisabb. Elején nem számított, de mondjuk 29 vagy 49 nem mindegy, míg egy 18 és 38 elmegy(+10 évvel fiatalabbnak néz ki) Gyermeke két évvel fiatalabb... de egy percre nem érzem mostohaapának magam...:) Ő nem akar keresgélni, ettől független feloldottam, hátha rátalál valaki másra, mert azt akarom, hogy boldog legyen. Hiába leszek örökre szerelmes belé.

2011. szept. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt akartam mondani, hogy 18 éves voltam, amikor megismerkedtünk...
2011. szept. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!