Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szoktál csinálni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szoktál csinálni ha szerelmi bánatod van?

Figyelt kérdés
légyszi hagyjuk azt hogy ilyen csaj vagy olyan csajvagy és akkor ezt ajánlod. fiu (15 éves) vagyok szoval ne ugy ajánlj valamit mint egy csajnak.
2010. aug. 4. 18:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Megszenvedem, aztan elmulik es elobb-utobb talalkozok valaki massal...nekem azert a szenvedes honapokig szokott tartani csak szepen lassan.
2010. aug. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem roskadj magadba egy időre és gondolkozz el

biztos rá tudsz valahogy jönni hgoy a csaj akibe szerelmes vagy nem akkora nagy durranás

utáltasd meg magaddal

és minden okés lesz

2010. aug. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
aham. és ha nekem nem kell más csakis ő? akkor mit tudnék tenni?:(
2010. aug. 4. 19:00
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Menny el a barátaiddal és rúgj be XD
2010. aug. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
hát. megutálni nem fogom az biztos. =/
2010. aug. 4. 19:00
 6/17 anonim ***** válasza:
Ülök csönben, a sötét szobában, szomorú zenét hallgatok, és elárasztom magam az önsajnálattal.
2010. aug. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Én iszok... rengeteget.
2010. aug. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
ha nem kellessz neki akk nem tudsz mit tenni
2010. aug. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
mennyél el a haverjaiddal és rúgjál be. addig nyomulj amíg nem jön össze egy lány. nem baj ha nem szép, nem tetszik, csak valami legyen. és tanuld meg jól: soha, ne mondd azt, hogy nem kell más, csak ő! ez baromság. senki sem ér annyit, hogy szomorkodj miatta. ne legyél ilyen mimóza lelkű, és ne játszd a hős szerelmest, mert később ebből problémáid lesznek. nem szabad magadra venni ha nem kellesz valakinek, lehet meg sem érdemel. fogd fel úgy, hogy minden nő szemét, egy nagyjából így is van. van egy mondás: a f#sznak két vége van és nem mindegy melyiken állsz. ezt pusztán jó indulatból írtam le, jobb ha most megtanulod!
2010. aug. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Első döbbenetemben vettem egy új gitárt meg 1 liter tokaji aszút abból amit a nyári közös programokra tettem félre, és felmentem egy hegy tetejére ott üvöltgetni békésen, de az csak pár óráig volt érdekes. Aztán az írás segített.
2010. aug. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!