Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy bűn csúnyának...

Miért olyan nagy bűn csúnyának lenni ebben a világban? Külső mindenek felett?

Figyelt kérdés

Egész életemben többen mondták rám csúnya vagyok.

És mindenhol, mindig hátrányban voltam másokkal szemben...

Mintha ez lenne a legfontosabb másoknak.

Olyan az egész, mintha az tehetne róla, aki például alacsonynak született. Mintha bűnt követett volna el.

Miért ilyenek az emberek?



2020. szept. 15. 03:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ösztönök.Mert a megfelelő külsővel mindent el lehet adni beleértve magadat is.Sokáig nyomott engem is ez a gondolat,aztán elgondolkodtam, hogy ezt leszámítva nincsen akkora rossz sorsom. Nem vagyok eladósodva, nem vagyok szegény, minden nap van étel ráadásul olyan, amilyet én szeretnék,van egy megfelelő munkám, nem vagyok halálos veteg, meg van azért pár haver is. A nőtlenséget majd megpróbálom valahogy a hasznomra fordítani.
2020. szept. 15. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nézd csak meg Picasso-Guernica cimu kepet. Szerintem csunya, masoknak felbecsulhetetlen erteku.


Ilyen az elet: izlesek es pofonok.

2020. szept. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A szépség általában az egészséget és jó erőnlétet jelenti - márpedig mindenki ösztönösen egészséges embert keres magának.

Tegyél érte, hogy szebb legyél. Menj el kondizni. Nem kell versenyszerűen, heti 3 elég.

2020. szept. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fiú vagy vagy lány?


Amúgy meg a külső sokat számít. De nem minden!


A belső nélkül a külső se ér sokat. Olyan ez mint az autó. Fontos a karosszéria de gagyi motorral és fapados futóművel semmit se fog érni.


A szerencséd viszont a kocsikkal ellentétben az hogy a tested formálható. Lehet bomba tested nem előnyös arccal és boldog életed lesz.

2020. szept. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem fontos lány vagyok e vagy fiú.

Nem szándékszom ismerkedni GYKn.

2020. szept. 18. 23:34
 6/6 anonim ***** válasza:
56%

Ezek szerint csaj vagy.


Nem az issmerkedés miatt kérdeztem a nemedet hanem két dolog miatt. A férfiaknál a külső sokkal kevésbé fontos mint a nőknél. A másik meg az hogy a nők sokkal kritikusabban látják magukat és az átlagos külsőt is rondának látják. Régen beszélgettem egy csajjal aki nem tartotta magát szépnek és minden baja volt magával pedig rohadt jól nézett ki.

A nőknek fontosabb a pasi belsője mint a külső, ezért van sok átlag v csúnya pasinak jó nője.

2020. szept. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!