Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne érzem...

Mit csináljak hogy ne érzem csúnyának magam? 17/l

Figyelt kérdés
(Én nem látom magam csúnyának, de vannak olyan emberek akiktől mindí megkapom hogy ronda meg csúnya vagyok..és e miatt kezdem elhinni h lehet tényleg csúnya vagyok..:c)
2019. febr. 21. 06:01
 1/7 anonim válasza:
Egyrészt ha az itteni emberek vélemény eérdekel akkor rakj ki egy képet ide magadról, másrészt nézd meg ki mondja és gondolkozz el azon hogy miért tette, pl ha sikeresebb(bármilyen értelemben) vagy nála akkor lehet hogy csak le akar húzni, + az az ő véleménye, valaki más szerint valszeg gyönyörű vagy. Nem fogok hazudni, szerintem akin rendesen látszik a felesleg az ronda, igaz én ezt nem hangoztatom mindíg amikor meglátok egy dagadt csajt de ez most nem is lényeg, so bár nekem nem jönnke be a gogadt lányok de van olyan akinek meg pont azok jönnek be so don't worry. legyen szép napod:)
2019. febr. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Küldj egy képet, és véleményezek ismeretlenül.

De valószínűleg az van benne amit az első is irt

2019. febr. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze nyilván ez nem jó dolog... küldhetsz képet úgy tudunk mit mondani de nem a legjobb dolog ismeretleneknek elküldeni...Sztem túl sokat foglalkozol mások véleményével! Hagyd az embereket akik kritizálnak vagy gunyolodnak rajtad és azokra koncentrálj akik elfogadnak olyannak amilyen vagy... részletezném még de nincs időm írni úgy szalad az idő:((
2019. febr. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A szépség szubjektív. Valakinek szép vagy valakinek nem. Ez így normális. De amit szinte senki nem tud, hogy a véleményét tartsa meg magának, mert a másik nem kíváncsi rá. Valamiért élvezik az emberek, ha másokat bánthatnak és ez szomorú. Ez nem csak a szépséggel van így, lényegében bármivel. Mindig csak a felszínt nézik, azt nem ami mögötte van. Pedig ha megismernének valószínűleg egy aranyos, kedves lányt tudhatnának ismerősüknek/barátjuknak/barátnőjüknek.
2019. febr. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nehéz bármit is állítani, hogy tényleg ronda vagy, ugyanis ez mindenkinek relatív fogalom!
2019. febr. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem látod magad csúnyának, akkor nem vagy az. Akik azt mondják, meg akarnak bántani, és direkt valami bántót mondanak, akkor is, ha nem igaz, de biztosan látják, hogy ezzel meg tudnak bántani.

Aki ilyet mondd, azzal nem kell jóban lenni. Ha valamiért muszáj találkozni, akkor azt a minimálisra csökkenteni, nem beszélni velük.

2019. febr. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én reggel 6:01-kor még azt sem tudom hol vagyok, nemhogy ilyen kérdéseket tegyek fel...Jajj:((
2019. febr. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!