Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem kellek senkinek?

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
Budapesten tanulok, (szeptember óta) és vagy lenéznek vagy rám se néznek.. Egyszer azt mondták rám az iskolába, hogy drogos vagyok, pedig nem. Csak fekete ruhába járkálok, vékony vagyok pláne a lábaim.. És olyat is hallottam, hogy én bevagyok lassúlva.. Ezt nemtudom hogy értik:( pedig azt hittem, ha pestre jövök tanulni, akkor annyi barátnőm lesz. Meg hogy b**isan nézek ki, de azt se értem, hogy értik.. De szerintem tök átlagos vagyok, csak a stilusom az más. Feketébe vagyok a legtöbbszor, lánc meg szinte a telot nyomkodom..ja, és olyan fermereket szeretek ami cipzáros vagy ilyen egyedi féle, pl más mint a többié:(
2020. szept. 15. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Azért, amiket leírtál. Senki nem fog barátkozni egy feketeruhás, halálmadár kinézetű, telefonnyomkodós zombi sovány gebével, akiről messziről lerí, hogy valami gebasz van vele (lelkileg és testileg).
2020. szept. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Nekem bejönnél :)

Nekem tetszenek a vad kinézetű srácok

2020. szept. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj hogy vékony vagy, a feketével sincs szerintem, bár néha egy kék (azt mindenki szereti, rajtad is biztos jól áll valamelyik árnyalat) vagy valami színt szerezhetnél a ruhatáradba. Nem ördögtől való a színes ruha. Az is elég ha valami csík, minta vagy felirat van rajta ami nem fekete, máris feldobja a kinézetedet.

A lassúságon se hiszem hogy tudsz javítani, ilyen vagy.

A többi viszont gond. Miért mondták hogy b..is vagy? A hajad miatt talán? Van az a fura félhosszú félrenyalt haj, az tényleg az. Ha az van szerintem vágasd le. Ha nem az van akkor bocs, csak nem tudom elképzelni hogy mi másért mondhatták.

Ha állandóan a telefonodat nyomkodod miért álljanak szóba veled? Hiszen jogosan hiszik hogy a telefonod a legjobb barátod.

Ne hidd hogy a világ ellened van, és nem baj hogy vannak egyedi ruhadarabjaid, csak amiket leírtál összességében egy tinire jellemző. Próbálj új fejezetet nyitni az életedben. A változás sokszor jó.

2020. szept. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
22%
Vad? Ez mitől vad? Egyedinek se egyedi, csak azt hiszi magáról és görcsösen az akar lenni....véletlenül sem önmaga...
2020. szept. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

4-es, bocsi csak siettem és gyorsan írtam vmit. De amúgy utána rájöttem, hogy ez tényleg nem számít vadnak, szóval bocsi, rosszul fogalmaztam.


Nem vad, de különleges, és nem olyan átlagos mint a legtöbb fiú. Legalább van a külsejében vmi izgalmas, és nekem tetszenek a fekete stílusú srácok.

2020. szept. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem a ruha stilusodra mondták szerintem. Hanem pl: a hajad. Én nem szeretnék egy olyan párt aki szinte csak a telóját nyomkodja.
2020. szept. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Rossz közösségbe mentél. Tarts ki és egy idő után el fognak fogadni. Ez nekem pl 2 évembe került. Keress befogadóbb köröket mint pl sport vagy játék klubok!
2020. szept. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!