Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy hiába...

Miért van az, hogy hiába törekszem arra, hogy a legjobb oldalamat mutassam, de mégsem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Sok helyen néztem utána, hogy hogyan is tudnám felhívni a figyelmet magamra, hogy mi az amivel meg tudom fogni a pasikat, és próbálkoztam is velük, de egyszerűen semmi sem segített. Jó igaz, hogy hűvös a természetem, de próbálok ebből picit kivetkőzni több-kevesebb sikerrel, de mintha szándékosan összefogott volna ellenem a férfi nem. Most megpróbálom a lehető legoptimálisabban megfogalmazni, hogy körülbelül hogy is nézek ki. 170 cm vagyok, picit izmosabb, kedves és vicces. Szerintetek min kéne változtatnom?

2017. dec. 22. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem, semmin nem kell változtatnod, egyszerűen hagyd, hogy a maguk útján menjenek a dolgok, sodródj az árral! 16 évesen még semmivel nem vagy elkésve, bőven van időd. Az én véleményem az, hogy egy lánynak nem kell feltétlenül vagánynak, sikeresnek és talpraesettnek mutatnia magát, nekem például sokkal inkább bejönnek a szelíd, félénk, picit esetlen nők. Ha kedves vagy és mosolygós, az már fél siker. Ne arra várj, hogy valaki végre észrevegyen, nyugodtan kezdeményezz! :)
2017. dec. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

"Most megpróbálom a lehető legoptimálisabban megfogalmazni, hogy körülbelül hogy is nézek ki. 170 cm vagyok, picit izmosabb, kedves és vicces. " it felröhögtem xD

De amúgy nem hinném hogy bármi baj van veled, de ha akarsz küldetsz képet, elmondom ha találok valami komolyabb szépséghibát c:

15/L

2018. jan. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!