Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy azért nem...

Van olyan, hogy azért nem vásárolsz interneten, mert jobb lenne rendelés előtt megnézni egy adott terméket?

Figyelt kérdés

Nem vásárolok gyakran, ennek ellenére már párszor találkoztam azzal a problémával, hogy valamit csak a kifizetése után lehet megnézni. Szerintem az üzleteknek se jó a visszatérítés, stb, ha a vásárlás után mégse tetszik valakinek amit vett, de ezt módja se volt vásárlás előtt megállapítani, hogy milyen is valójában amit vesz.

Lehet, biztos meg van ennek a kérdésnek jobb helye, de nem találtam.


2020. szept. 15. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:
igen, például ruhákat, cipőket ezért nrm vásárolok online, mert nincs értele. nem jó az anyag tapintása, nem jó a méret, stb.... ha nem felel meg a termék, akkor azt jelezni kell. becsomagolni a futárnak vagy elvinni a postára. ezért egyszerübb bemenni a boltba ha ilyesmiket akarok. tv távírányítót, power bankot meg már csak azért is online veszek, mert általában azzal még sporólok is
2020. szept. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nyilván valamit jobb online rendelni, de ahogy te is írod pl ruhák esetében nem biztos. Engem pl most a TRUST GXT 1255 OUTLAW 15,6 GAMER NOTEBOOK HÁTIZSÁK érdekelne, de egyenlőre nem tudom van e olyan bolt, ahol rendelés nélkül megnézhető személyesen is, márpedig lehet ami képeken, vagy videón jól néz ki azt valamiért személyesen mégse venné meg valaki.
2020. szept. 15. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!