Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha az osztálytársam...

Mit tegyek ha az osztálytársam ura karanténba van?

Figyelt kérdés
Gyors választ szeretnék kérni. Előre is köszönöm.
2020. szept. 15. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem a te urad akkor semmit..?
2020. szept. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Kívánj neki mielőbbi gyógyulást.

Mégis mit akarsz tenni?

2020. szept. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
En nagyon felek mert egesznap azzal a csajjal voltam sot megis olelt a minap. Most akkor haza menjek vagy mivan??
2020. szept. 15. 12:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja, hogy félsz. Eleve nem kellene ölelkezni. Hazamész, lefertőtleníted magad, és vársz, kijön-e a korona. Már ha a kedves ura tényleg beteg, nemcsak otthon kell maradnia. Ezt ki tudod deríteni? Mert nem mindegy, bár ha a csaj mehetett hozzá, kétlem, hogy koronás lenne.
2020. szept. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Figyelj en ugy tudom hogy beteg az ura
2020. szept. 15. 12:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi van akkor? Szerinted észrevennéd? :D
2020. szept. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, akkor se pánikolj. Innentől ne nagyon találkozgass velük, és nyomasd a fertőtlenítést, mert amúgy se árt. Ha a tüneteket észleled akkor meg már úgyse tudsz mit tenni.
2020. szept. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Muszaj vagyok azzal a csajjal talalkozni mert az osztalytarsam es minden nap jar suliba
2020. szept. 15. 13:35
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor se ölelgesd. Beszélj vele meg minden, de nem kell a nyakába lenni. Cseppfertőzéssel terjed a vírus. Ha átterjed, hát átterjed.

De nem kell aggódnod rajta, lehet hordozóként átéled, vagy el se kaptad.

2020. szept. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!