Melyik szín?

Figyelt kérdés

2020. szept. 17. 17:25
A kérdező szavazást indított:
Piros
Rózsaszín
Citromsárga
Lila
Kék
14 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
fekete!
2020. szept. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Miért nem írtad ki az összeset? És miben fog ez téged segíteni? Mármint egy szín magában nem jelent semmit. Attól függ, milyen tárgyról vagy élőlényről van szó.
2020. szept. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2.

egyáltalán nem akarok sértő lenni de arra nem gondolsz, hogy ami miatt a kérdést feltettem az nincs a szivárvány minden színében? nem az volt a kérdésem, hogy melyik a kedvenced de annyira mindegy. gratulálok ennek a világnak, hogy mindenben a hibát keresítek

2020. szept. 17. 21:43
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Le lehet pontozni, de nincs lényege a kérdésednek. Nem mondtam, hogy a szivárvány minden színét kérdezd, de legalább azt írhatnád, amint már említettem, hogy mégis miben segít ez téged. És sajnálom, ha bunkónak tűnt, te tetted azzá. :)
2020. szept. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én egyátalán nem pontoztalak le, ezeket mind azoktól kaptad akik látták a válaszodat :)

De arra már megint nem gondolsz hogy talán nem akarom megosztani. Ez csak egy egyszerű kérdés volt, hogy az adott színek közül ti melyiket választanátok úgy alapból, az már nem lényeges hogy miért.

2020. szept. 18. 13:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem állítottam, hogy te pontoztál le. :) Remélem volt olyan lényeges ez az egész, hogy még meg se oszd az okot és a témát. Mindegy, ez több szót nem is érdemel, hülyeség.
2020. szept. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyátalán nem hülyeség, ennyi erővel minden harmadik kérdés az :)
2020. szept. 18. 22:13
 8/8 anonim ***** válasza:
A felsoroltak mindegyike szín.
2020. szept. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!