Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen rangsort állítanátok...

Milyen rangsort állítanátok fel az alábbi állások között?

Figyelt kérdés

Ha 23 évesek lennétek és a szakmátokban nem tudtok elhelyezkedni, melyik állást vállalnátok a legszívesebben és melyiket a legkevésbé?

És szerintetek milyen a társadalmi megítélése az alábbi munkaköröknek?


Mekis pénztáros

Woltos biciklis futár

BOLTos taxis

H&M-es eladó

Frei kávézós barista


2020. szept. 18. 14:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Én a taxist vagy futárt, mert nem szeretek emberek közt lenni, és ezekkel sokat lehet mászkálni, bejárni a várost.

Szerintem a BOLT-os taxis és futár megítélése kb. egyforma (a rendes taxisokét sajnos lehúzzák a hiénák, akik kevesebben vannak ugyan, de miattuk ítélik el az összeset).

A másik háromnál a Frei - H&M - meki a társadalmi megítélés szerinti sorrend. (nem szerintem, én nem rangsorolom az embereket.)

A taxist, futárt összehasonlítani a baristával vagy a mekissel kb. lehetetlen, teljesen más munka.

2020. szept. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!