Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egy dianás cukorkát helyeze...

Ha egy dianás cukorkát helyezel a végbeledbe, attól lehetsz részeg?

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 23:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Te tetted fel a kivégzéses, sterilizálós tűs kérdést? Amúgy elvileg lehetsz, de még sosem voltam olyan idegállapotban, hogy leellenőrizzem.
2010. aug. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem én tettem fel azt a kérdést :D ezt is azért, mert egy barátom mondta, hogy sok embertől ezt hallotta... :)
2010. aug. 7. 00:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát egytől semmiképpen sem hiszen abban nagyon minimális folyadék-alkohol van.De ha feldugsz egy kartonnal akkor persze,hiszen a végbél nyálkahártyáról ugyanúgy felszívódik.
2010. aug. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

állítólag lehet.

és úgy is, ha vodkát csepegtetsz a szemedbe (ez viszont tuti, bár rohadtul csíp :D)

2010. aug. 7. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

max terhes leszel.:D

de sztem ez az ötlet nagy baromság. ne csináld meg.

a vodka szemben től durván begyulladhat a szemed, és sztem nem is leszel nagyon részeg.

viszont a szívószálas ivászat.....

2010. aug. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Kössz, de én inkább megeszem. :D
2010. aug. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
csepegtess vattára alkoholt, pl pálinkát vagy vodkát, aztán dugd a füledbe
2010. aug. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ja és innen ered a seggrészeg szó :))))

lol

2010. aug. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Na, nem akarok tippet adni, de "gazdaságos" módszer.

Egy cukor nevetséges, de beöntés szerűen (persze bent tartva) gyors és biztos részegség - harmad annyi szesszel, mint orálisan.

2010. aug. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gusztustalannak tűnik, de olyan undorító lőrét is be lehet alulról tölteni, amit már képtelenség meginni.
2010. aug. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!