Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Magyarországon hol lehet...

Magyarországon hol lehet Fisherman's Friend nevű cukorkát venni?

Figyelt kérdés

Kicsit megfáztam, bedugult az orrom, és szeretném ezzel a gyilkos erősségű cukorkával kitisztítani az orrüregem. Biztos emlékeztek rá, 10-15 évvel ezelőtt minden ABC-ben lehetett kapni ezt a nevű cukorkát ( [link] )

De most szinte sehol nem találok. Ahol lakom van Penny Market Tesco Lidl Spar de eddig egyik boltban sem láttam, vagy csak nem néztem szét elég körültekintően. Kérlek segítsetek hogy hol találhatnám meg ezt a cukorkát. Vagy ha az általam említett helyeken kapható at is mondjátok meg!

Köszönöm


2011. okt. 6. 09:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
én szinte monden boltban látom,általában a pénztárnál, a rágógumik és a hals cukorka mellett
2011. okt. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
basszus, akkor lassan indulok szétnézni megint4! :)
2011. okt. 6. 09:36
 3/10 anonim válasza:
100%
Müllerben 1000%, hogy van!
2011. okt. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

LIDL-ben vettem már, de ott csak néha van.

Azt hiszem, Rossman-ban is láttam...

2011. okt. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hasonló az Aldiban is van a pénztárnál, csíkos zacskóban
2011. okt. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

a Lidlben mindig van, de a elég drága. az aldis 3 csomagos

kék, vagy zöld csíkos is nagyon erős, és csak 300 ft. a 3 csomag.

a zöldre vigyázz, mert van gyümis is zöld csíkkal.

2011. okt. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
most megnéztem, a zöld, "peppermint" a kékcsíkos "eukalyptus" mentol. tényleg jó, egyik erősebb, mint a másik:))
2011. okt. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a CBA-ban vagy a Müllerben veszem :)
2011. okt. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Valójában az igazi a fehér csomagos Fisherman's Friend. A többi csak gyenge utánzat. Ha minden kötél szakad, akkor a sima zölddel még lehet húzni egy darabig, de annyira az sem jó.


Sajnos a fehéret nem forgalmazzák hivatalosan Magyarországon, így viszonylag nehéz hozzájutni. Az egyik lehetőség a repülőtér. Lehet, hogy az már nem az ország területe, de ott van. A másik a www.britishstore.hu, bár ott most éppen nincs. További lehetségek még Ausztria (a legelső benzinkút is megteszi) vagy az e-bay.

2012. szept. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Müller, DM

mindig van

szerintem meg a kék csíkos a legerősebb

2015. márc. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!