Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sok párkapcsolatban élő lány...

Sok párkapcsolatban élő lány miért megy el inkább egy koszos, forgalmas pláza wc-ben a nagydolgát intézni, mintsem kényelmesen, otthoni tiszta körülmények között?

Figyelt kérdés

Sosem értettem hogy ez miért kényelmesebb meg komfortosabb sok nőnek... A korábbi barátnőim közül szinte egyik sem mert kakkantani nálam ottalváskor, inkább vagy elhúzott reggel korábban vagy szenvedett puffadt hassal egész nap, pedig nem tudom mi szégyellni való van ezen... Vagy elmentünk merő véletlenségből plázázni, ahol nyilván "hosszú volt a sor" és 10 percet vártam rá odakint...


Ti hogy vagytok ezzel lányok?


24F



2020. szept. 21. 12:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Teljesen természetes szégyellni a testi funkciókat.
2020. szept. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%

Behalt a másik szros topimod? 😂😂😂


Beteg vagy...

2020. szept. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Kezdjük azzal, hogy a kérdésben taglalt dologhoz az égadta világon semmi közöd. Ezzel együtt: a nők genetikailag többszörösen hajlamosak a székrekedésre, mint a férfiak, és mint erre hajlamos élőlényeknek, sokkal bölcsebb elvégezni az első ingerre a nagy dolgukat, mint tartogatni a rémes krémest a szebb napokra.
2020. szept. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De hat pont ezaz hogy inkabb tartogatjak mintsem hogy elvegeznek mondjuk a parjuknal... Sajat magadnak mondasz ellent...
2020. szept. 22. 15:54
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Ha ott jön rá az első inger, akkor nem tudom, miről szól a műsor! Az első inger azért döntő fontosságú, mert a szervezet saját maga küldi a SZÁMÁRA MEGFELELŐ IDŐBEN a jelzést arról, hogy felkészült a folyamatra. Nem lehet parancsra, saját elhatározásból, véletlenszerűen, magunk által elhatározott időpontban EGÉSZSÉGES anyagcsere folyamatot lebonyolítani. Azzal IS tönkreteszi az ember a saját szervezetét. Az meg aztán tényleg abszurd, hogy megpróbálod meghatározni valakinek, hogy na most nem hogy mehetsz, hanem menned kell drazsézni...
2020. szept. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%
Segíts neki a gátlásait feloldandó , edd meg a fikáját vagy kèrd hogy fingjon arcon , most komolyan lenne egy ilyen csajom tuti valamilyen humoros módon tudatnám vele hogy szarok rá hogy lerakja a gigás netet a wc-be , attól ugyanugy vonzónak találom
2020. szept. 27. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
Uramanyam. Neked nem mindegy hogy hol megy el wc re?
2020. dec. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nemcsak a párkapcsolatban élőknél, de a szinglik esetében is előfordul.

Itt a GyK-en a legtöbb lány visszataszítónak véli (helytelenül) a szagokat, a hangokat, pedig ez természetes velejárója a cselekedetnek. Nem helyes visszatartani (előttem is írták), de néha kénytelen az ember (pl. buszon utazva, nincs a közelben utca WC, habár ez oldható meg éppen a nagyobb üzletek illemhelyein, amik biztosan tisztán vannak tartva).

2020. dec. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Íme egy hasonló kérdés és a válaszok:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyut..

2020. dec. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
És ez szerinted miért lehet?
2020. dec. 31. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!