Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sok párkapcsolatban élő lány...

Sok párkapcsolatban élő lány miért megy el inkább egy koszos, forgalmas pláza wc-ben a nagydolgát intézni, mintsem kényelmesen, otthoni tiszta körülmények között?

Figyelt kérdés

Sosem értettem hogy ez miért kényelmesebb meg komfortosabb sok nőnek... A korábbi barátnőim közül szinte egyik sem mert kakkantani nálam ottalváskor, inkább vagy elhúzott reggel korábban vagy szenvedett puffadt hassal egész nap, pedig nem tudom mi szégyellni való van ezen... Vagy elmentünk merő véletlenségből plázázni, ahol nyilván "hosszú volt a sor" és 10 percet vártam rá odakint...


Ti hogy vagytok ezzel lányok?


24F



2020. szept. 21. 12:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Amint a lányok is írják: kinevetik őket a buta fiúk. Másrészt, nem kellene nekik szégyellni azt, ami természetes. Persze - az első találkozásokon igyekszik az ember tartózkodó lenni, de ha már elment a fiú szüleihez (vagy lakására), akkor már le kell vetkőzni a tartózkodást. Érdekes, hogy a köhögést, tüsszentést senki nem tartja vissza. Miért, vajon? Mert nincs utóhatása, mint egy szellentésnek, székletürítésnek a kellemetlen szag. Na de - ez van. Ez van mindenki esetében. Néha véletlenül is hangosan távoznak a szelek az emberből. Illik elnézést kérni és a másiknak nem illik ebből problémát csinálni. Röviden ennyit.
2020. dec. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!