Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aluljárói dohány boltba...

Aluljárói dohány boltba kiadjàk kiskorúaknak a cigit?

Figyelt kérdés
2020. szept. 21. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sehol, kiskorú be sem mehet egy dohányboltba, rögtön kiküldik.
2020. szept. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
64%
Elvileg be se mehetne gyerek a dohányboltba, viszont ha nagyon szeretnél cigit vagy amit szeretnél onnan(személy szerint sajnálom hogy cigizel gyerekként, de te életed, te döntessz róla) akkor kérj meg egy felnőttet aki cigizik szintúgy, és kérd meg hogy vegyen neked. Persze az is benne van a pakliba hogy odaadod neki a pénzt ő meg elszalad és akkor kész, de biztos akad olyan aki vesz neked. De lehet hogy leordít h minek cigizel gyerekként (személy szerint ezt csinálnám) semmi utálatosságból! De gondolkozz el rajta kérlek, hogy mire költöd a pénzed. Köszönöm...
2020. okt. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Előző vagyok. Olyan felnőttre gondoltam aki arra jár stb
2020. okt. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom ezt szoktak csinálni, csak az aluljárok mocskos helyek és ott hátha. Azóta már kértem
2020. okt. 11. 08:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!