Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent az, ha a régi...

Mit jelent az, ha a régi osztályommal álmodok?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor az osztálykirándulásunkat álmodtam. Nem hiszem, hogy azért álmodnám,mert annyira hiányozni fognak. Hisz nem igazán csíptem őket...
2010. aug. 7. 09:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nem értek az álomfejtéshez. Így laikusként csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy úgy tudom, az álmok nagyon szimbolikusak, nem ilyen egyszerű az értelmezésük. Valószínűleg a volt osztályod valami szimbólum lehet, a személyiséged valamilyen részét jelképezi.


Ha visszatérő álom ez (és az, mint látom), akkor az azt jelenti, hogy még mindig dolgod van azzal a bizonyos dologgal (na ezt jól megmondtam), amit a volt osztályod jelképez. Tényleg érdemes lenne kideríteni, hogy mi az.

2010. aug. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én akkor álmodok egy bizonyos valakivel vagy valakikkel, ha nagyon foglalkoztat, mikor ébren vagyok. Két példa. Rosszban voltunk az egyik volt osztálytársnőmmel, nagyon utáltuk egymást, és egy kerek hónapig vele álmodtam. Volt hogy azt, kibkültünk, de volt, hogy verekedtünk álmomban. Nagyon foglalkoztatott a lány nappal is, de amint elkezdett nem érdekelni a vele való álmaim is elmúltak.

Másik példa: tetszik nagyon egy fiú, és vele problémás a kapcsolatom, igaz mostanában nem nagyon beszélünk. Minden másnap vele álmodok. :)

Szóval szerintem nálad is valami hasonló. Foglalkoztat valamiért a régi osztályod?

15/l

2010. aug. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!