Hogy csinaljam?

Figyelt kérdés
Van az evfolyamban egy srác aki nagyon megtetszett pedig tudom hogy se evfolyambol se osztályból nem tetszhet senki,vagyis nem tul előnyös. Megis fogadtam hogy ugye most lettem gimis és nem fog suliból megtetszeni senki. De olyan szinten megtetszett. Hogy egész nap rá gondoltam,és olyan volt mintha szerelmes lettem volna belé. Pedig csak szerintem valami fellángolás,vagy már beképzeltem magamnak,nem is tudom. Többször rairtam órák közben meg suli után. Először ő írt rám mert bejeloltem. Akkor mondtam el neki hogy évfolyamtársak vagyunk. De mivel nem ismert elhivott egy talira viszont nagyon rosszul sült el. Mert szinte nem szóltunk egymáshoz. Néha kérdeztem,valaszolt rá és ennyi . Aztán mondta hogy inkább kikiser a buszhoz mert ennek semmi értelme. És igaza volt de nagyon rosszul esett. Mert tudtam hogy nem próbálkoztam eléggé beszélgetni. Viszont azóta nem beszélünk. És elakarom felejteni. Mármint nem akarom hogy bármit is érezzek. Tudom hogy ez nem volt semmi. De a tali után nagyon ki voltam. Előtte még nem volt ilyen vészes. Egy ilyen helyzetben hogyan tudnám elérni hogyha meglátom ne legyen rossz érzés,vagy ne gondoljak folyton rá,és várjam hogy írjon? ( Tudom hogy hülye kérdés,és csak hülye válasz van rá) meg a többi kioktatas hogy hülye vagyok meg ilyenek. De tényleg csak egy két tippet szeretnék.
2020. szept. 22. 19:35
 1/1 anonim válasza:
A kérdésed alapján elegge fiatal lehetsz. Nyugodj meg egy kicsit és ne spanold túl magad, lesz meg rengetegszer ugyanilyen érzés és valaki iránt és nem fog mindegyik jól végződni(sőt!). Az ilyen érzéseken az idő segít csak. Nem is ismered így nem is hiányozhat, egyszerűen magába az erzesbe habarodtal bele, hogy tetszik valaki. Próbálj meg minél kevesebbet gondolni rá, szervezz programokat, foglald el magad és előbb elfelejted mind gondolnád. Pár év múlva visszanézel és nevetni fogsz azon amit most csinálsz:) Addig is kitartást és fel a fejjel !
2020. szept. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!