Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek ebben az esetben?

Mihez kezdjek ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Neveloapam bortonbe kerult 8 honapja, pont a feltestverem szuletese elott. Amerikaban tartozkodunk jelenleg, de nagyon nehez. Edesanyam mindennap dolgozni jar miutan vegeztem a sulival. Mar en vigyazok a gyerekre kb 6-7 honapja es kezd elfogyni a turelmem. Sajnos nem tudom mi tevo legyek, mert nem tudom meddig akarjak bent tartani. Nyilvan mi sem tudtuk hogy oda fog kerulni pont a gyerek szuletese elott. Gondolkodtunk azon is hogy visszamegyunk Magyarorszagra, viszont az itteni iskolamat (Altalanos 8. - Kozepsuli 11.) nem sok helyen ha egyaltalan valahol elfogadjak. Kulonbozeti vizsgak evekbe telnenek, es nem akarom meginn ujra kezdeni onnan ahol abbahagytam (7. altalanos). Viszont nincs itt segitsegunk mert otthon van a csaladunk nagy resze, Amerikaban nincs senkink. Most egy par segelyt probalunk igenybe venni hogy valamennyivel konnyebb legyen, de ez meg nincs biztositva. Kerlek benneteket hogy irjatok tanacsokat mert sajnos nem tudok mit kitalalni. Elore is koszonom a valaszokat. 17/F

2020. szept. 22. 20:34
 1/1 anonim ***** válasza:

"Kulonbozeti vizsgak evekbe telnenek"

a kutyának a fülét!

osztálytársam is volt hasonló helyzeten és megcsinálta néhány hónap alatt és folytatta velünk a sulit minthe sosem lett volna amerikában.


17 évesen már elég felnőtt vagy ahhoz, hogy dönts és csinálj valamit!

bármit amivel pénzt kereshetsz!

- tartsd el a családod ott lévő részét!

- vagy hagyd ott őket és éld a magad életét

2020. szept. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!