Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pécsen hol lehet szövetmaszkot...

Pécsen hol lehet szövetmaszkot venni?

Figyelt kérdés
Nem akartam venni, de amit a munkahelyen kaptam 2db-ot, abból 1 tönkre ment ès kellene vennem, de mindenhol csak ez a papir van (ha van) vagy maszk anyag csak. (Nem. Nem tudok varni, de időm se eszközöm hozzá) tudom h lehet rendelni neten de az is napok mire meg jön. Ha Facebookon "rendelek" az is napok lehet, meg mire egyeztetünk egy megfelelő.időpontot na mindegy. Szóval mindenképp egy üzlet kellene de Árkád környékén nem Kertvárosi vagyok. Köszi.

2020. szept. 23. 16:19
 1/3 A kérdező kommentje:
*se időm, se eszközöm.
2020. szept. 23. 16:20
 2/3 anonim válasza:
Az Árkádbana felső szinten a bejárathoz közel van egy stand ahol maszkot és kézfertőtlenítőt árulnak. Sőt, gyógyszertárban is láttam már szövetmaszkot.
2020. szept. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Az Árkádban én is láttam azt a standot de nevetséges ára van. Azóta 500ft ért találtam és rendesen kapni benne levegőt, nem ilyen vastag sz@r. De azért köszi.
2020. okt. 3. 13:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!