Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dohányosok! Mivel enyhítitek...

Kiskíváncsika kérdése:

Dohányosok! Mivel enyhítitek a szűnni nem akaró köhögést? Minden tipp érdekel!

Figyelt kérdés
Oké, hogy tudom, hogy leszokás, de aki valaha is dohányzott, tudja, hogy az nem megy olyan könnyen. Voltam több orvosnál az elmúlt években, tüdőgondozó, fül-orr-gége, de sehol sem adtak igazán tanácsot, hogy mivel lehetne enyhíteni, szokjak le, punktum, ami persze jogos is, de azért jó lenne valamivel enyhíteni a kaparó torkot meg a köhögést.

2020. szept. 23. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor csak a torkom kaparja, akkor egy kis méz néha segít.
2020. szept. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"de aki valaha is dohányzott, tudja, hogy az nem megy olyan könnyen."

De igen, ha valóban le akarsz szokni, akkor könnyen megy - mondom ezt 16 év, napi két pakk után.

Azonban a többség nem akar leszokni, csak úgy ímmel-ámmal, vagy csak mondja de a szíve mélyén, valójában nem akar. Úgy pedig nem lehet.

Szóval jó köhögést, nagyon szexi tud lenni.

2020. szept. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kedves 2. kommentelő! Elég nyersen fogalmaztál, de jogos, amit mondasz. Megkérdezhetem, hogyan szoktál le?
2020. szept. 23. 19:54
 4/10 anonim ***** válasza:
Ma reggel úgy köhögött a buszon előttem egy bagós, hogy azt hittem, ott fog megfulladni. Inkább két megállóval előbb leszálltam. Ivott egy kis vizet, de az nem használt, szóval azt nem javaslom. ((A leszokást annál inkább.)) :)
2020. szept. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Leendő apósom, aki - akkor, kb. 4 éve - nemrég szokott le, mondta hogy őt nem zavarja, úgysem hiszi hogy le tudnék szokni, mert neki is alig ment. Engem viszont egyre jobban zavart hogy köhögök, hogy nem tudok harminc métert futni, hogy büdös a ruhám, a bőröm, a hajam. Szóval megmondtam neki, hogy na figyelj csak. Pár hónapra rá volt a 33. születésnapom. Aznap letettem, pár hétig szar volt, de ennyi.
2020. szept. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Aki még szenved ebben, betudható egy az egyben a ciginek a torokkaparás, illetve az állandó köhögés? Elmúlik leszokás után?
2020. szept. 23. 21:32
 7/10 A kérdező kommentje:
Fussam még a köröket az orvosnál vagy amíg cigizek, semmi értelme?
2020. szept. 23. 21:32
 8/10 A kérdező kommentje:
5/7 Azután a néhány hét után teljesen elmúlt a sóvárgás?
2020. szept. 23. 21:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, de teljesen kordában volt tartható. Eleinte kellett valami pótcselekvés, hogy a kezeimet lekössem: szotyi, gyufaszál, akármi. De pár hónap után már ki mentem a dohányos haverokkal amíg elszívnak egy cigit, és meg tudtam állni. Most meg már egyáltalán nem zavar.
2020. szept. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tapasszal és sporttal szoktam le... Ha nagyon nem akarsz leszokni akkor szívj gyengébbet vagy vékony cigit... Hány éve cigizel? Mennyit? Hány éves vagy?
2020. nov. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!