Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fel lehet ismerni a stílusomról?

Fel lehet ismerni a stílusomról?

Figyelt kérdés

Véletlenszerű kérdéseket olvasgattam, amikor rábukkantam erre:


https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..


És az erre érkezett válasz ráébresztett arra, hogy mi van, ha esetleg engem is fel lehet ismerni az alapján, ahogy fogalmazok. Viszonylag sok kérdést írtam már ki ide, többféle kategóriában is, és elgondolkoztat, hogy vajon volt-e már olyan, hogy valaki azt mondta magában: "hm, olyan ismerős ennek az embernek a stílusa, biztosan találkoztam már itt vele, ezelőtt", vagy valami hasonlót. Szóval te, aki ezt olvasod, felismersz a stílusom alapján? Esetleg van tipped, hogy melyik kérdéseket írhattam én? Kíváncsian várom, aztán őszintén elmondom, hogy én írtam-e, vagy sem :DD



2020. aug. 24. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
most keressem ki az összes ilyen idióta, értelmetlen kérdést és copyzzam be?
2020. aug. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát figyelj. Részben igazad van, és valószínűleg tényleg lenne köztük teli találat is, mert bevallom, nem biztos, hogy minden kérdésem teljes mértékben az értelemre épült, mint ahogy ez sem.

Csak kíváncsiságból kérdeztem, úgy gondoltam, hogy olyan lenne ez, mint egy játék. És nyilván csak az vesz benne részt, aki szeretne.

2020. aug. 24. 16:12
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A linkelt kérdésben azért tudják megmondani hogy ki Balázska, mert típuskérdései vannak. Mindig ugyanazt, ugyanazzal a hőbörgéssel, ugyanazzal a szófordulattal, közel ugyanabban az időben írja ki, és a sok egyforma kérdés szembetűnő.

A te kérdéseidet is akkor tudják felismerni, ha rengeteg azonos ismertetőjegye van. Ez a kérdésed viszont egyet sem tartalmaz, azoktól független, így nem hasonlítható össze a többivel.

2020. aug. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!