Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A texasi láncfűrészes él még?

A texasi láncfűrészes él még?

Figyelt kérdés
Csak mert valaki azt mondja(bnőm),h vmilyen texasi börtönbe van és 70-80 éves. Van aki meg azt, h látta h kivégzik villamosszékkel a tvben élőbe.Most mii?:D
2008. nov. 27. 22:24
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

sőőt most olwasom egy fórumon h nem is létezett?mostmii?:D

háát énezt nemértem:|

2008. nov. 27. 22:37
 2/11 A kérdező kommentje:
mmint h nem vak hnem van:D
2008. nov. 27. 22:41
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

allitolag nem letezett


[link]

2008. nov. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%

Amennyire én tudom, a texasi láncfűrészes csak puszta kitaláció. Talán Charles Mansonra gondolsz, ő talán a leghíresebb sorozatgyilkos (annak ellenére, hogy személyesen kevés embert ölt meg) viszont korra kb 70-80 éves és a mai napig nagyon népszerű a tinik között. És nem végezték ki.


itt egy link: [link]

2008. nov. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
nem létezett!
2009. febr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ed Gein ről mintázták norman Bates-t (psycho 1960) Buffalo Bill-t (bárányok hallgatnak) és bőrpofát (texasi láncfűrészes 1974) és már meghalt ed gein.
2009. okt. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

De létezett azt mondják meg amugyis akkor minek készült volna az a film róla? -.-"

[link]

néézd meg és megtudod hogy télleg élő volt meg hogy igazi felvétel mert 1973-as!!! :)

2011. jún. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
56%

UtolsÓ: Valljuk be, ez elég hülye érvelés volt :). Ezt nem kívánom bővebben kifejteni, mert szerintem te is rá jössz.

A láncfűrészes gyilkos Tobe Hooper rendező agyszüleménye; a fáma szerint egy boltban akadt meg a szeme egy láncfűrészen, ez rajzolta ki előtte új filmjének forgatókönyvét. A gyilkos figurájának sablonját Ed Gein nekrofil elmeháborodott gyilkos, kannibál (?), aki sírokat rabolt ki, meggyalázta, és széttrancsírozta a tetemeket, majd a legkülönfélébb tárgyakat készítette a hullákból. Később többeket megölt, majd elkapták, kivallatták, ő pedig beismerte lassan a gyilkosságokat, de nem jutott bőrtönbe, mert szexuális pszichopatának titulálták, és egy kórházba került, ahol az orvosok szerint a legjobb betegek közé tartozott, kedves volt, jól kijött mindenkivel, sohasem bántott senkit...aztán '86-ban rákban meghalt.

Ez a hátborzongató, de nagyon érdekfeszítő história bizony igaz! Érdemes utánanézni a teljes sztorinak!

De a lényeg, hogy őrült kannibálcsalád sem Texasban, sem sehol másutt nem volt, legalább is nem tud róluk senki :9. Bőrpofa, az idős magypapija, meg a többi beteg állat mind Tobe, és a későbbi rendezők meselényei :)

Szóval, NEM volt, NINCs, és reméljük, hogy nem is lesz ilyen család, effektive, a kérdésedre az egyszavas válasz: NEM :€

2011. aug. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
37%
már bocs de közbe szolnék mert akkor gyökérséget mondtok hogy az valami hatalmas ,szóval igen is létezett és kb 33embert gyilkoltak megvagy többet nem tudni mert kimentek az erdőbe és ott éltek és folytatták.... ed gein vagy kicsoda meg ugyanugy létezett de ő egy másik ember volt és mindig vele keverik össze
2012. ápr. 14. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Már bocs hogy közbe szólok, de az utolsó egy akkora hülyeséget mondott, hogy nem tudom megállni! Az utolsó előttinek van igaza! Mese habbal! És ezt nem én mondom, meg nem holmi internetes "like"-hajhász oldal írja, hanem maga a stáb tagjai, köztük a rendező is!!!!! Edward Gein-ről mintázták, de maga a történet kitalált! Kedves utolsó: Az értesüléseid hamisak!
2012. ápr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!