Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Külföldre küldendő 30kg-os...

Külföldre küldendő 30kg-os csomagot hol lehet átpántoltatni?

Figyelt kérdés
Angliába szeretnék egy 30kg-os csomagot papírdobozban feladni. Mivel elég nehéz nyugodtabb lennék, ha nem csak a széles ragasztószalaggal lenne leragasztva. Láttam már papírdobozokat kb. 1cm-es erős, műanyag szalaggal, pánttal körbe lezárva. Én is ilyet szeretnék. Van olyan hely esetleg, ahol fizetség ellenében az én dobozomat is körbe pántolnák? Még nem küldtem ilyen nehéz csomagot külföldre, mennyire megbízható a szállítás? DPD?

2020. szept. 24. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Nagyon fontos, hogy a lakhelyed ne írd meg!


A dpd jó.

2020. szept. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

" Nagyon fontos, hogy a lakhelyed ne írd meg! "


Ezt hogy érted?

2020. szept. 24. 14:42
 3/9 anonim ***** válasza:
41%

istenem.... úgy b+, hogy ha te pl borsodi vagy akkor gondolom nem azt akarod tudni, hogy pl zalában hol tudsz pántoltatni.


Amúgy a szigszalag tökéletes.

2020. szept. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves válaszod.

Budapesti vagyok. Egyébként nem pontos címre voltam kíváncsi, hanem hogy milyen területen keresgéljek, hol végeznek ilyen tevékenységet...

2020. szept. 24. 14:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szivesen, örülök hogy segíthettem.
2020. szept. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#4 a csomagpántoló szolgáltatóknák.
2020. szept. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jelentem, sértetlenül megérkezett a csomag pántolás nélkül, 8 nap alatt.
2020. okt. 5. 11:36
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 jó hogy írtál, egész éjjel nem aludtam, úgy izgultam.
2020. okt. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az összes gyakori-látogató nevében mondhatom, nagyon örülünk hogy a csomagküldésed -így pántolás nélkül is- sikeresen végződött.

Sajnos ezek után, talán már sosem tudjuk meg, vajon hol végezhetnek Budapesten ilyen jellegű tevékenységet?


És ez nagyon szomorú....

2020. okt. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!