Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem szeretik sokan...

Bonasera kérdése:

Miért nem szeretik sokan Nicole Kidman-t? Nekem a kedvenc színésznőm, jól jácca a karaktereit, és semmi baj sincs vele.

Figyelt kérdés
mmint.. Több filmes portálon is olvastam, h "jajj, de fos Kidman filmje!; Nicole-botox-Kidman... pfujj; Ezt a fos Kidman-es filmet... rosszabb nincs is...; 1/10" stb. Szal, értitek mire célzok... Én legelőször az Aranyiránytű c. filmet néztem, és megtetszett a karaktere jelleme {Marisa Coulter, Mrs. Coulter}, a könyvet is elkezdtem {His Dark Metarials ~ Az Úr Sötét Anyagai trilógiát}. Utána megnéztem, h milyen filmjei vannak, és jópárat megtaláltam, és annak a 30-40%át meg is néztem, és nekem eddig mind nagyon teccett... Többek közt a fav.ok: az Invázió, a Mouline Rogue és az Ausztrália c. filmjei, de ezeket mind elég rendesen lehordták... Kérdem én miért? Ti {akik láttatok már Nicol Kidman-es filme(ke)t} mit gondoltok az ilyenféle hozzászólásokról? Egyetértetek v sem? És, ha igen/nem, miért? És a zenéjéről mit gondoltok? Igen, énekel is, a legtöbb száma meg is van a Mouline Rogue-ból, + még 1... És ráadásul!! Nem is hallottam olyanról, h botoxal kezelteti magát... :S Ez igaz? Mondjuk vki azzal jött {szintén fórumon}, h ő dagadt, de a zsír egészségesebb a botoxnál, hát...: én ezzel is tudnék vitatkozni... :P :D A zsírlerakódás szívgyengüléshez/szívmegálláshoz vezethet, magas vérnyomáshoz, trombózist, valamint agyvérzést is okozhat, a botoxtól viszont igazából semmi {mondjuk túlzott használat után kifejezéstelen lehet az ember arca, de ez jobb, mintsem, h meghaljunk... :S} bajunk sem lehet... nah, mind1, ez már más téma... :P Írjatok :)
2010. aug. 7. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
láttam valameik filmbe csak nem tudom mi volt a címe:D.de nem volt rossz
2010. aug. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Azért mert kurv* nagy homloka van!
2010. aug. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Én imádom. Szerintem nagyon szép és nagyon jó színésznő. A szinkronhangját is szeretem. Mondjuk van néhány filmje, amit utálok. Pl.: Mouline Rogue (ezt a filmet rühhelem). Amúgy mint színésznő, jó. És szerintem szép is, az egy dolog, hogy ő is öregszik, de akkor is szép. :)
2010. aug. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
...kifejezéstelen arccal már nem tudnak filmet forgatni egy "jó" színésszel.Állástalan lessz:'(
2010. aug. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

sztem kifejezetten irritáló nő

nem is szép

2010. aug. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem alapból nem szimpatikus nő, mert olyan erőszakos tekintetet kölcsönöz neki a hegyes szemöldöke... az enyém is ilyen, azt is utáltam, de végül megbékéltem vele.


Viszont hihetetlenül szép a hangja, és tényleg nem rossz színésznő. Az Órák a kedvenc filmem, amiben játszik.


Azt csak úgy érdekességképp jegyezném meg, hogy amikor kicsi voltam, kevertem Kylie Minogue-gal.

2010. aug. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!