Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kellene...

Szerintetek mit kellene tennem, ha az egyik szülőm (apa) engem jelölt meg tanúként a másik ellen (anya)?

Figyelt kérdés

A lényeg a következő:


Az ellen kellene tanúskodnom, aki láthatóan és érezhetően többet áldozott fel az életéből miattunk (hárman vagyunk testvérek).


Hogyan tudnék annak segíteni aki ellen tanúnak kell lennem?


Véleménytől kezdve a tapasztalatokon át a konkrét tippekig bármi sokat segítene, mert tényleg fogalmam sincs, hogy mitévő legyek.

Ez van.



2020. szept. 24. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
A férjem anno nemet mondott ugyanerre a helyzetre. Apja ellen kellett volna tanúskodni.
2020. szept. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Akkor lehet, hogy túl gondoltam a dolgot és csak szimplán lehet nemet mondani?
2020. szept. 26. 12:54
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom, de nem hiszem, hogy kötelező vagy hogy apád kényszeríthet.
2020. szept. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kérheted a bíróságot, hogy elállj ettől a tanú szereptől, mert a jogorvoslat elsődlegesen érintettjeihez érzelmileg kötődsz. A másik lehetőség, hogy nem teszel semmit és apád érdekeit figyelmen kívül hagyva teszel tanúvallomást. -Kicsit "benézte" az öreged azt a lehetőséget, hogy kétélű fegyvert vett fel az eszköztárába, de ez innentől maradjon az ő problémája. Sajnos sokat torzíthat a lehetőségek kihasználásnak módján egy olyan körülmény, hogy mondjuk apáddal élsz egy külön háztartásban, - nyilvánvaló, hogy itt szerepet kaphat a kiszolgáltatottság, mint kellemetlen élethelyzet.
2020. szept. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a ti válaszaitokat is, szerintem a legjobb az lenne, ha nem kéne, mert attól még hogy ők elválnak, akkor is, ha tűzzel-vassal esnek egymásnak, nekem nem kell, hogy rosszba legyek egyikőjükkel sem.
2020. szept. 29. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!