Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek Billie Eilish...

Szerintetek Billie Eilish nyer grammyt? Mert 6 kategóriában is jelölt.

Figyelt kérdés
2019. dec. 29. 21:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem igen. Véleményen szerintem ő volt az egyik legfelkapottabb énekes tavaly. Nem csodálkozom. Van stílusa. Tehetséges. Édes. Ennyire fiatalon Grammy-re jelölni valakit.. valamit csak tudhat.


Én oda vagyok érte. Sok videót nézek róla, a zenéi pedig őrülten jók.

2020. jan. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is. Én is imadom
2020. jan. 2. 15:08
 3/16 anonim ***** válasza:
38%
És mi van akkor, ha híres? Ez még nem jelenti egyből azt, hogy tehetséges is. Sokkal inkább azt bizonyítja, hogy az emberek ízlése manapság egyenlő a nullával. Rengeteg szar énekest felkaptak már eddig az emberek, úgyhogy hülyeség a hírnévből arra következtetni, hogy az a bizonyos előadó jó is abban, amit csinál. Egyébként az ilyen egy év alatt felkapott sztárocskák zuhannak mindig a legnagyobbat, mert ennyi idő nem elég ahhoz, hogy kialakuljon egy olyan hallgatói közönségük, ahol az emberek tényleg azért nyomatják a zenéjüket, mert értékesnek találják. Jelenleg a legtöbben csak divatból vannak érte oda, de pár év múlva már mindenki le fogja kaksizni, hogy ki is volt ő, mert addigra lemegy ez a nagy divat depresszió, ami most megfigyelhető a tinik körében. Minden csoda három napig tart, senki nem marad a csúcson örökké. Elég megnézni az összes túlhypeolt hírességet, akik 4-5 éve voltak nagyon menők. Hallasz róluk mostanság? Nem. Billie-vel is ugyanez fog történni. Véleményem szerint nem a hírnév teszi az embert, mert nagyon sok tehetséges zenész van a világon, akiket fele annyira sem istenítenek, mint ezt a kislányt. Hogy miért? Mert nem a tömeghez szólnak, hanem egy kisebb csoporthoz, ahova olyan emberek tartoznak, akik nem hagyták, hogy átmossák az agyukat. Ja, meg még annyit hozzáfűzök ehhez a nagy "sikersztorihoz", hogy a bátyja nélkül nagyon nagy eséllyel sehol nem lenne. Ő segít neki konkrétan mindenben, szóval közel sem annyira tehetséges, mint ahogy azt a sok barom hiszi, de végülis mindenki azt csinál, amit akar. Joga van az összes ilyen embernek ahhoz, hogy buta legyen.
2020. jan. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%

# 3

Ok boomer! 😉

2020. jan. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
35%
#4 Ennyit tudsz csak? :(
2020. jan. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
43%

Ahoz képest, hogy ennyire nem kedveled..tudsz róla dolgokat..érdekes.


Egyébként akár hiszed, akár nem. Az előtt hallottam a zenéit mielőtt körülöttem elkezdtek róla beszélni. Senki nem mondta, hogy mivel híres, tehetséges is. Pedig az. Tehetséges.

Nem ismered eléggé, hogy véleményt mondj róla. Nem tudod a jelentését a szövegek mögött.

Egyébként is. Őrült jó koncerteket ad le, az emberek élvezik.

Ha nem kedveled, akkor csak hallgass el és ennyi. Senki nem kíváncsi az utálkozókra. Igen most jöhetsz "de nekem jogom van kimondani a véleményem"-mel. De senkit nem érdekel!


Szép napot :)

2020. jan. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%
#6 Te meg úgy írsz rólam dolgokat, hogy nem ismersz. Akkor most kit is kéne leszólni? Semmivel nem vagy jobb nálam, mert ugyanazt csinálod, mint én. A koncertjei szerintem unalmasak, mert maguk a zeneszámok nem olyanok, hogy élvezetesen elő lehessen őket adni. És igen, elég sok mindent tudok róla, mert régebben érdekelt még, de aztán szépen rájöttem, hogy mennyire túlértékelt. Úgy beszélsz, mintha te soha nem fejezted volna ki az utálatodat egyetlen előadó felé sem, pedig leteszem a nyakamat, hogy előfordult már ilyen. Ha nem vagy kíváncsi az utálkozókra, akkor csak simán szard le, és ne kezdj vitába senkivel. Szép napot neked is. :)
2020. jan. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
35%
Ja, és az ilyen "ok boomer" jellegű hozzászólásokkal nem nagyon tudok mit kezdeni, mert ezt általában csak az agyhalottak szokták használni, ráadásul nem is ide illik a kifejezés.
2020. jan. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Semmit nem mondtam rólad. :D

Én meg állok a nekem tetszik a zenéje kijelentésnél.


Nem tudtam, hogy régebben hallgattad. Elnézést.


Egyezünk ki abban, hogy te nem kedveled és szerinted nem fog Grammyt nyerni.

Én kedveled és szerintem fog.

Békejobbot nyújtok.

2020. jan. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
#9 "Nem ismered eléggé, hogy véleményt mondj róla. Nem tudod a jelentését a szövegek mögött."
2020. jan. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!