Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nmag.hu oldalról rendelt már...

Nmag.hu oldalról rendelt már valaki? Ismeri?

Figyelt kérdés

Rendeltem kb. másfél -2 hete utánvéttel. Visszaigazoló e-mail érkezett de kiszállításról email azóta se.

Létezik, hogy csalás? Szerencsére nem online fizettem.



2020. szept. 27. 18:14
 1/9 kobidesign válasza:

Most én is belefutottam ebbe az oldalba.


Semmilyen magyar jogi személy, vagy cég nem áll a weboldal mögött.


Be kell jelenteni a weboldalt és el kell kerülni messziről!


A termék megérkezésére semmilyen garanciát nem fogsz kapni.

2020. nov. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2 hónapra rá megérkezett a termék ,de nem fogok többet rendelni az biztos.
2020. nov. 25. 17:08
 3/9 anonim ***** válasza:

Elolvastam mindent. Leellenőriztem, valóban se cím, se névazonos email cím, sem semmi elérhetőség!

De bepróbálkoztam: ebben a pillanatban adtam le az utánvétes megrendelést a kedvesem téli csizmájára. Ha lesz valami írok!

2020. dec. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben, varom/várjuk mi a helyzet! En is utánvéttel kértem ,még szerencse.:)
2020. dec. 12. 23:48
 5/9 anonim válasza:

Sziasztok!

Dec.16.-án rendeltem utánvéttel

Valóban visszaigazoló email jött azóta semmi hír

Ha egy hét múlva sem érkezik meg, ennyi negatív vélemény után én úgy tervezem hogy át sem veszem mivel ha a kiszállítás ilyen nyögve nyelős, mi van akkor ha a termék nem jó és vissza kellene küldeni.

2020. dec. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Természetesen nem törvényszerű hogy visszaküldjem, van más mód is, hogy továbbadjam a vásárolt terméket, de innen soha többet nem vásárolok az tuti
2020. dec. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szia!


Az én termékem nagyon jó mai napig. Konyhai szilikon szett. Minősége is jó. De ettől függetlenül en se rendelek többet :)

2020. dec. 29. 21:18
 8/9 Bazsi1122 válasza:
Üdv. Egy nagy vicc ez az egész cég... November 23-án leadott rendelés még sehol. Szánalmas a kommunikációs, valamint a segítőkészségük. 😡😡😡😡
2021. jan. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szerintetek lehetséges, hogy hírdeti az oldalon a termékeket es amikor megy rá egy megrendelés, akkor rendelik meg külföldi oldalról? (Pl.:AliExpress, Wish stb.)

Azért tart ennyi ideig a szállítás?

2021. jan. 4. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!