Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyetértetek azzal, hogy a...

Egyetértetek azzal, hogy a gyerektelen nőket utálni kell?

Figyelt kérdés
2020. szept. 29. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Szia!


Nem.

2020. szept. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Miért kéne?
2020. szept. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Én azzal értenék egyet, hogy az ostoba kérdezőket kelljen utálni.

Na, vajon kinek az inge és kinek nem?

2020. szept. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mert én azt tapasztalom, a saját bőrömön. Mindenhol negatív jelzőkkel ítélik meg a gyerektelen nőket.
2020. szept. 29. 11:04
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Ahogy a gyermektelen férfiakat is. Ne foglalkozz velük. Ezek ilyenek.
2020. szept. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Ha valaki közutálatnak örvend, annak semmi köze ahhoz, hogy van gyereke vagy nincs.
2020. szept. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ez nem közutálat, mert a munkahelyemen minden gyereketelen nőt szapulnak. Nem csak engem. Főleg azok a "hős " anyák, akik azt hiszik magukról, hogy attól többek, mert a világra hoztak egy vagy több gyereket.
2020. okt. 1. 08:45
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem. De a gyermektelenek utaljak a gyerekeseket!

1. Mert nekik nem jott ossze

2. Mert keptelen toleralni h a gyerek beteg, karacsony van akk a csaladosok vannak "elonyben"

(Mert akk az van h persze mert nekem is lehet dolgom azert mert nihcs gyerekem)

3 . A gyerekeseket lenezik mert szerintuk nem volt jobb dolguk mint szulni

2020. okt. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem. De azt észrevettem, hogy nagyon szeretnek okoskodni, meg jól megmondani a gyerekeseknek, hogy mit hogy kell csinálni. Munkahelyen jellemzően az értett a legjobban a gyerekneveléshez, aki már 50 éves volt, és nem volt neki egy se. Azt se bírom, ha próbálják úgy beállítani munkahelyen, mintha én le lennék maradva a szakmámban a gyerekes évek meg a gyerekek gondozása miatt. Jó, valamennyi igazság van abban, hogy az én kezemből bizony ki fog esni a toll, ha menni kell a gyerekért, és otthon se szívesen veszem már elő a dolgokat. Meg a visszatérés utáni 1-2 évben lehet fel kell venni a fonalat. Csak azt nem bírom, amikor valaki annyira nem jó a szakmájában, és erre hivatkozva próbál a másik fejére taposni.
2022. nov. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!