Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Romaniaban hogy nem zártak...

Romaniaban hogy nem zártak már be az iskolakat?Már van naponta 2100uj fertőzőt nem értem amikor volt 50 akkor még karantén volt most meg semmi

Figyelt kérdés
2020. szept. 30. 17:56
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Bihar ban lakok itt mit tippelték mikorra zárnának be az iskolak?Mert egyszer biztos be fognak
2020. okt. 21. 20:02
 12/30 anonim ***** válasza:
0%
Kur vára leszarjuk romániát.
2020. okt. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményed én is utalom romániát mert egy nagy szemet telep de itt elek szoval
2020. okt. 22. 15:13
 14/30 A kérdező kommentje:
Na hát ma jelentetek be hogy online leszunk és karantén eddig tartot
2020. okt. 27. 15:07
 15/30 anonim ***** válasza:
Látszólag senkit nem érdekel.
2020. okt. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Nagyváradon kedtől online oktatás van.
2020. okt. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Igen és ez az online oktatás meddig tart?Jövő héten veget ér?
2020. okt. 30. 14:54
 18/30 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy a magyar bölcsödék megszegik a törvényt s nyitva vannak. Nem értem a domnul primarunk, Florin Birta miért nem bünteti meg a magyar bölcsödéket. A törvény egyformán vonatkozik mindenkire s a magyar ovodák is be kell zárják a bölcsödei részüket. Szerintem ebben az évben biztos online marad de lehet jövőre is. Naponta több 6000 új koronás van Romániában s Nagyvárad vörös kód. Én azért nem hiszek ebbe a vírusba. Van egy véleményem az egészről hogy miért csinálták de inkább nem írom le. Egy ismerősünk se beteg s ismerősünk ismerősei se. A facebookon se lehet látni hogy valaki megosztja nyilvánosan hogy koronás volt.
2020. okt. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

"Egy ismerősünk se beteg s ismerősünk ismerősei se."

Értem, tehát ha nem ismersz senkit, akinek tüdőrákja van, akkor az sem igaz? AIDS-est ismersz? Vagy abban sem hiszel? Hát maláriást? Mi a helyzet az ebolával, kanyaróval? Olyat ismersz, akinek infarktusa volt, vagy abban sem hiszel?

"A facebookon se lehet látni hogy valaki megosztja nyilvánosan hogy koronás volt."

Jó nektek, ott szőröstalpúéknál. Magyarisztánban van bőven. Lehet, titeket kikerül a vírus.

2020. okt. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Szerintem is létezik a virus de akkor is túlzásba viszik az egészet most Romaniaban naponta van 6000fertozot az nem sok most anyira nem veszelyes más betegség nem létezik?????
2020. okt. 31. 16:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!